20° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

İTSO’dan Üyelerine Özel Protokol

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), Özel İnegöl Uygar Akşam Lisesi ile imzaladığı protokol kapsamında üyelerine %25 indirim imkânı sağladı.
EKONOMİ - Haziran 24, 2020 3:46 pm A A

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), Özel İnegöl Uygar Akşam Lisesi ile indirim protokolü imzaladı. Protokol kapsamında Oda üyesi firmalara, Özel İnegöl Uygar Akşam Lisesi hizmetlerinden %25 indirimli sağlanma imkânı sağlandı.

 

“İNEGÖL’E FAYDASI OLACAĞI KANAATİNDEYİM”

Protokol öncesi bir konuşma yapan İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ, “Eğitim ve öğretim, hayatın her döneminde olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Biz de Oda olarak eğitimin önemini biliyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün de, bu hususta şehrimize kazandırılan bir yeniliğin Odamız üyeleri tarafından daha avantajlı şekilde kullanılabilmesi adına bir protokol imzalıyoruz. İnegöl’de ihtiyaç duyulan hizmetlerden bir tanesi olarak bulunmakta olan Akşam Lisesi eğitim programı, Özel İnegöl Uygar Akşam Lisesi tarafından şehrimize kazandırılıyor. İlçemizin bu konudaki eksikliğini gidermek adına başlatılan bu hizmet kervanının faydalı olacağı kanaatindeyim. Özel İnegöl Uygar Akşam Lisesi ile imzaladığımız protokolümüz çerçevesinde Odamız üyeleri, Özel İnegöl Uygar Akşam Lisesi’ne kayıtlarda %25 indirim imkânına sahip olacaklar. Hizmetin İnegöl’e kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, protokolümüzün hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

 

TECRÜBELİ KADROMUZ İLE İNEGÖL’E ARTI KATACAĞIZ

Özel İnegöl Uygar Akşam Lisesi Kurum Yetkilisi Hüdaverdi Ertürk ise, “Uzun yıllardır eğitim öğretim hayatı içerisinde yer almakta olan Uygar Eğitim Kurumları olarak tecrübemizi İnegöl’e getiriyoruz. İnegöl’de gördüğümüz Akşam Lisesi eksikliğini gidermek ve şehrin eğitim-öğretim hayatına katkı sağlamak adına Özel İnegöl Uygar Akşam Lisesi olarak İnegöl’de bir ilke imza atıyoruz. Yapacağımız çalışmalarla İnegöl’e yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyoruz. Tecrübeli eğitmen kadromuzla birlikte yapacağımız çalışmalarla şehre büyük katkılar sağlayacağımızı düşünüyoruz. Bu kapsamda İnegöl Ticaret ve Sanayi Odamız ile indirim protokolü imzalıyoruz. Tüm İTSO üyesi firmalarını Kurumumuz hizmetlerinden faydalanmaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

Konuşmanın ardından protokol imzalandı.


Bu haber 980 kez okundu.
EKONOMİ - 3:46 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  EHLİYET BİLGİLERİ ÇİPLİ KİMLİK KARTIYLA BİRLEŞİYOR
  İçişleri Bakanı Soylu, ehliyet bilgilerinin çipli kimlik kartları ile birleştirilmesi projesinin yarından itibaren başlayacağını duyurdu.
 • 02
  Yüzyüze eğitim yarın başlıyor !
  Yüz yüze eğitim, 6 aylık aranın ardından artan vakaların gölgesinde başlıyor. Mart ayında ara verilen yüz yüze eğitim yarın anaokulu ve birinci sınıflar için başlayacak
 • 03
  Zam beklentiler kadar olacak mı ?
  En düşük asgari ücret 2700 TL’ye yükseliyor! Konu ile ilgili çalışmalar başladı. Şimdi tüm gözler komisyonuna çevrildi. Zam konusunda tüm çalışanlar merak ediyor.
 • 04
  Beklenmeyen istifa !
  Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Besim Hacıoğulları, görevinden istifa etti.
 • 05
  Korkutan Deprem !
  Son depremler… Malatya’nın Hekimhan ilçesinde 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Hekimhan’da cuma günü 4 büyüklüğünde iki sarsıntı meydana gelmişti.