Açık
 • EURO 6.55
 • DOLAR 5.94

İTSO’NUN FUAR TURUNA YOĞUN İLGİ

İnegöl, İstanbul’daki Ağaç İşleme Makineleri fuarına 93 kişilik heyetle adeta çıkarma yaptı. İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası’nın (İTSO) Makine ve Metal sektöründe faaliyet gösteren 7. Meslek Komitesi üyesi 93 kişilik heyet, odanın düzenlediği sektörel fuar organizasyonu kapsamında İstanbul TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenen, İNTERMOB 2017’yi ve eş zamanlı yapılan Ağaç İşleme Makineleri 2017’yi ziyaret ettiler. 14 […]
Fuar ve Etkinlikler - Ekim 18, 2017 1:00 pm A A

İnegöl, İstanbul’daki Ağaç İşleme Makineleri fuarına 93 kişilik heyetle adeta çıkarma yaptı.

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası’nın (İTSO) Makine ve Metal sektöründe faaliyet gösteren 7. Meslek Komitesi üyesi 93 kişilik heyet, odanın düzenlediği sektörel fuar organizasyonu kapsamında İstanbul TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenen, İNTERMOB 2017’yi ve eş zamanlı yapılan Ağaç İşleme Makineleri 2017’yi ziyaret ettiler.

14 Ekim-18 Ekim tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen İNTERMOB 2017 “20. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı” ile bu fuarla eş zamanlı düzenlenen, Ağaç İşleme Makinesi 2017 “30. Uluslararası Ağaç İşleme Makineleri, Kesici Takımlar ve El Aletleri Fuarı” sektördün öncü firmalarını bir araya getirdi. Her iki sektör açısından çok önemli olan fuarlarda, Asya ve Avrupa’daki öncü firmalar yeni ürünleri sergiledi.

İTSO’nun düzenlediği ücretsiz fuar gezisine katılan İnegöllü imalatçılar, sektör eğilimlerinin belirlendiği fuarda sergilenen son teknoloji makineleri ve sektörlerindeki yenilikleri gözlemle ve fırsatı buldular. Fuar gezisine katılan firmaların temsilcileri, sektörel gelişmeleri yakından görme fırsatı bulduklarını belirterek, “Bu tür organizasyonları, sektörümüzdeki gelişmeleri takip etmek ve buna göre işlerimizi geliştirmek açısından çok önemli buluyoruz. Son derece yararlı bir organizasyon oldu bize bu fırsatı sağlayan oda yönetimimize teşekkür ederiz” dediler.

KATLIMCI İTSO ÜYELERİNİN STANDLARI ZİYARET EDİLDİ

Öte yandan, fuarda İnegöl’den İTSO üyesi 25 firma stant açtı. Katılımcı firmaları ziyaret eden İTSO Yönetim Kurulu üyesi Oktay Can ile odanın makine ve metal sektöründe faaliyet gösterenlerin yer aldığı 7. Meslek Komitesi’nin Başkanı Ogün Şencan, katılımcı firmaları tek tek ziyaret ettiler. Ziyarette İnegöllü firmaların temsilcilerine İTSO adına çeşitli hediyeler verildi.

 

Bu haber 740 kez okundu.
Fuar ve Etkinlikler - 1:00 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Korkutan deprem
  Kandilli Rasathanesi Elazığ merkezli 6.8 şiddetinde deprem meydana geldiğini duyurdu.
 • 02
  İnegölspor Sancaktepe’de Galibiyet Arıyor
  Spor Toto 2.Lig Beyaz grupta playoff mücadelesi veren temsilcimiz İnegölspor yarın grupta en büyük rakipleri arasında yer alan Sancaktepe takımının konuğu olacak.
 • 03
  İnegöl Emniyetin’den Şok Uygulama
  İnegöl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler bu gün öğle saatlerinde Hamidiye Mahallesi Hastane Caddesi üzerinde motosiklet uygulaması yaptı.
 • 04
  Kozluca yolunda feci kaza 2 yaralı
  Kozluca yolunda meydana gelen kazada anne ve kızı yaralandı. Kaza anı ise saniye saniye güvenlik kamerasına böyle yansıdı.
 • 05
  BTM’den öğretmenlere teşekkür
  Büyükşehir Belediyesi Bilim ve Teknoloji Merkezi (BTM) ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen Tasarım Beceri Atölyeleri Geliştirme ve Uygulama Projesi’nde ilk dönem sona erdi.