21° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

İyi Parti Gençlik Kolları Başkanı Kerem Turan 19 Mayıs Kutlama mesajı yayınladı !

İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Kerem Turan yaptığı yazılı açıklama ile 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.
GENEL - Mayıs 19, 2020 2:31 pm A A

Kerem Turan yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı;Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vatan topraklarımızı düşman işgalinden kurtarmak için bandırma vapuru ile İstanbul’dan yola çıkarak Samsun’a ayak bastığı ve kurtuluş mücadelesini başlattığı günün 101. Yıl dönümünü kutluyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun!

 

Türk gençliğinin birinci vazifesini Türk istiklalini ve cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafaa etmek olarak belirleyen ulu önderimizin bu değerli emanetini yaşatmak sonsuza kadar korumak ve gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak Türk gençliğinin en başta gelen görev ve sorumluluğudur. İyi gençlik olarak diyoruz ki, “ey büyük Atatürk! Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe, durmadan yürüyeceğimize ant içeriz!”

Bu duygu ve düşüncelerle başta cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü , silah arkadaşlarını , bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, Gençlerimizin ve tüm halkımızın bayramını kutluyorum


Bu haber 1920 kez okundu.
GENEL - 2:31 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegölspor’a Galatasaray’dan transfer
  TFF 2. Lig Beyaz Grup Ekiplerinden İnegölspor, Galatasaray altyapısından yetişen genç yıldız, Süleyman Luş’u (19) kadrosuna katmak için harekete geçti.
 • 02
  Orhaniye Mahallesi Modern Otoparkına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Orhaniye Mahallesinde mezbelelik haldeki boş alanı modern bir otoparka dönüştürdü. Yapılan çalışmayla bölgenin çehresi de değişti.
 • 03
  Ana Kucağı’nda eğitim başlıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, özellikle dar gelirli ailelerin çocuklarının da okul öncesi eğitim hizmetlerinden faydalanabilmesi amacıyla geçen yıl hizmete açtığı Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezlerinde 2020 – 2021 eğitim dönemi 21 Eylül Pazartesi günü başlıyor.
 • 04
  Başkan Taban Belediyeye Yürüyerek Geldi
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında “İşine Hareket Kat” sloganıyla düzenlenen evden işe yaya olarak gitme etkinliğine dahil oldu. Taban, sabah evden belediye binasına yürüyerek geldi.
 • 05
  İnegöl Beton Yollar İle Kaplanmaya Devam Ediyor
  Organize Sanayi Bölgesinde devam eden beton yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, şuana kadar 5 kilometrelik beton yol uygulandığını hatırlattı. Taban, “Önümüzde 15-20 alanın programı var. Biri bitince hemen diğerine geçiyoruz. Çalışmalarımız hızlı hızlı devam edecek. Sırasıyla da her alana ulaştıracağız” dedi.