resim yükle
resim yükle

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Mart 11:44 2021’de 343 TL’ye dolan sepet, 2023’te 738 TL’ye doluyor

resim yükle

‘İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu, AK Parti’den teklif aldı’ iddiası !

Giriş : 15.03.2023 18:27 - Güncellenme : 15.03.2023 18:27

Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığından dolayı kırgın olduğu öğrenilen İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu istifa iddialarına yanıt verdi.

Meral Akşener’in masaya dönmesinden sonra İyi Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu’nun kırgın olduğu kulislere yansımıştı.

Yavuz Ağıralioğlu’nun, Kılıçdaroğlu’nun adaylığı başta olmak üzere HDP ile kurulan temaslardan rahatsız olduğu ve istifa etmeyi düşündüğü öğrenildi.

Bu gelişmelerin ardından CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova, Ağıralioğlu ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Dicle Canova’nın “Bu süreçten sonra ne yapacaksınız?” sorusuna Ağıralioğlu, ayağında yaşadığı burkulmayla imalı bir örnek verdi.

Yavuz Ağıralioğlu, Canova’nın sorusuna “Sağ ayağıma basamıyorum ama sol ayağıma yaslanarak yürüyorum. Bu durumdan rahatsızım. En kısa zamanda sağımı tedavi edip güçlü şekilde ayağa kalkacağım.” şeklinde yanıt verdi.

BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYECEK

Masada yaşananlardan rahatsız olduğunu dile getiren Ağıralioğlu’nun, pazartesi günü bir basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi.

AK Parti’den teklif aldığı iddia edilen Ağıralioğlu’nun basın toplantısında nasıl bir açıklamada bulunacağı merak konusu oldu.

 

resim yükle kemeravm.gif

SON HABERLER