seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Jandarma okul araçlarını denetledi !

Jandarma okul servislerini yakın markaja aldı. Bu bağlamda kırsal mahallelerde uygulama yapıldı.
3. Sayfa - Ekim 15, 2021 4:51 pm A A

İnegöl ilçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler kırsal Deydinler Mahallesinde okul çağındaki çocuklarımızın huzur ve güven içerisinde yolculuk yapmalarını sağlamak, denetim faaliyetleri yoluyla algılanan yakalanma risk duygusunu arttırmak ve servis sürücülerinin dikkat ve hassasiyetlerini en üst düzeyde tutarak bu araçların karışabileceği trafik kazalarını önlemek amacıyla , Okul Servis Araçları Denetim Uygulaması icra edildi.

15 personelin katılımı ile icra edilen uygulama sonunda; (32) şahıs (16) okul servis aracı sorgulandı, sorgulama sonucunda herhangi bir suç ve suç unsuruna rastlanmazken , faaliyet esnasında ilkokul öğrencilerine jandarma boyama kitabı hediye etti.

resim yükle

Bu haber 870 kez okundu.
3. Sayfa - 4:51 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  HASAN BİLGE’DEN PRİM DESTEĞİ
  İnegölspor Kurucu Başkanı Hasan Bilge, Pazar günü deplasmanda oynanacak Çorum Futbol Kulübü maçı için prim desteği vereceğini açıkladı. Kulübe kritik süreçte destek veren Hasan Bilge’ye İnegölspor yönetim kurulu yaptığı yazılı basın açıklamasıyla teşekkür etti.
 • 02
  Kış latiği uyguması başladı !
   1 Aralık 2021 tarihinden itibaren kış lastiği olmayan araçlara yönelik zorunlu lastik kullanımı süresi başladı.
 • 03
  İtfaiyeden çevreci hamle
  Bursa’da vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla büyük bir özveriyle çalışan Büyükşehir Belediyesi itfaiyesi, faaliyet gösterdiği tüm noktalara sıfır atık belgesi alarak sağlıklı bir çevre için de önemli bir çalışmayı hayata geçirdi.
 • 04
  Üniversite Adayları İnegöl Belediyesi Denemesinde Ter Döktü
  İnegöl Belediyesi, Nöbetçi Kitaphanelerde yoğun bir hazırlık dönemi geçiren üniversite adayları için gerçeğini aratmayan bir deneme sınavı gerçekleştirdi.
 • 05
  Bilgi Teknolojileri Platformu Bursa’da toplandı
  Daha önce İstanbul Beyoğlu Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Bilgi Teknolojileri Platformu toplantısının ikincisi, Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Bursa’da yapıldı.