-16° Sisli
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

Jandarma’dan kaçak içki operasyonu !

Bursa’nın Kestel ilçesinde Jandarma tarafından yapılan operasyonda 12 adet fermente alkol ile 16 litre kaçak rakı ele geçirildi.
3. Sayfa - Ocak 13, 2021 4:49 pm A A

 

İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Kestel Asayiş Timleri Şevketiye Mahallesi’ndeki bir evde sahte içki üretildiği bilgisini aldı. Alkollü içki tüketimine yönelik piyasada oluşacak olan talebi fırsata çevirmek isteyen suç gruplarına yönelik yapılan operasyonda, merdiven altı tabir edilen sağlıksız ortamlarda kurdukları imalathanelerde yasadışı olarak ürettikleri içkileri piyasaya sürmeye hazırlanan şahsın evine şok operasyon yapıldı.
Söz konusu adrese düzenlenen operasyonda 16 litre rakı, 12 adet farklı boy ve ebatta plastik pet şişe içerisinde fermente alkol ele geçirildi.
Evinde sahte içki ürettiği iddiasıyla gözaltına alınan A.P. hakkında adli işlemlere başlandı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 5980 kez okundu.
3. Sayfa - 4:49 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Dev firmalara inceleme !
  Migros, Carrefoursa, Teknosa, Tekzen, Metro, Media Market, Vatan unvanlı yedi markete inceleme başlatıldı.
 • 02
  ZORUNLU DEPREM SİGORTASINDA TARİFE DEĞİŞTİ
  Tüm ev ve iş yeri sahiplerinin yaptırması gereken Zorunlu Deprem Sigortası’nda değişiklik yapıldı. Her yıl güncellenen tarifeler Resmi Gazete’den duyuruldu.
 • 03
  İŞTE NORMALLEŞME PLANI
  Koronavirüste vaka sayılarında yüzde 60’a varan gerileme ve aşılama çalışmalarıyla birlikte salgın yasaklarında esneme gündeme geldi.
 • 04
  Grev kararı alındı !
  İnegöl Belediyesi ile işçi sendikası arasında yapılan toplu sözleşme görüşmesi sendikanın teklifi yetersiz bulmasıyla son buldu. Yapılan son pazarlığın da sonuçsuz kalmasıyla işçilerin greve gideceği iddia edildi.
 • 05
  Komşuda kardeş kavgasında kan aktı!
  Komşuda 27 yaşındaki abi, 19 yaşındaki kardeşini 25 kez bıçaklayarak öldürdü.