-1° Hafif kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR

Jandarmadan Tarihi Eser Operasyonu

Bursa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Kültür ve Tabiat Varlıkları Koruma Kanununa Muhalefet suçunu işleyen şahısların tespiti ve yakalanması için bir süredir yaptığı çalışmalar doğrultusunda A.B. ( 58 ) isimli şahsı suçüstü yakaladı. 
3. Sayfa - Giriş : 14.01.2023 12:23 - Güncellenme : 14.01.2023 12:23 A A

Edinilen bilgilere göre  Jandarma birimlerimizce yapılan çalışmalar neticesinde daha önceden bir çok suçtan sabıka kaydı bulunan  A.B. (58 ) isimli şahsın elinde tarihi eser niteliğinde Tevrat bulunduğu ve satmak için müşteri aradığı tespit edildi.

Bursa İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin düzenlediği operasyonla 1 adet tarihi eser niteliğinde El Yazması Tevrat olduğu değerlendirilen kitap ele geçirildi. Olayla ilgili olarak A.B.( 58 ) gözaltına alındı.

Jandarmanın olayla ilgili tahkikatının sürdüğü açıklandı.

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 440 kez okundu.
3. Sayfa - 12:23 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ankara’dan İnegöl anketi!
  Ankara merkezli anket firması İnegöllüleri arayarak Milletvekilliği için öne çıkan isimler hakkında bilgi topluyor.
 • 02
  Ak Parti’de liste çalışması başladı
  AK Parti’de her seçim olduğu gibi bu seçimde de mevcut milletvekillerinin en az yüzde 50’sinin liste dışı kalması bekleniyor. Erdoğan’ın özellikle teşkilatla problemi olan, aynı il içinde diğer milletvekilleri ile sıkıntı yaşayan isimlerin üzerini çizmesi bekleniyor.
 • 03
  Son haftaya kadar mücadelemizi sürdüreceğiz !
  İnegöl’ün Bal ligi temsilcilerinden Doğugücü sezonun ikinci yarısına muhteşem bir başlangıç yaptı.
 • 04
  Mustafa Destici’nin acı günü !.
  Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı,  Mustafa Destici’nin babası Ali İhsan Destici, Eskişehir Şehir Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
 • 05
  Minik Aşçıların Ellerinden ”İnegöl Köfteli Pizza”
  İnegöl Belediyesi, İnegöllü çocukların yarıyıl tatilini renklendiren etkinlik düzenleyerek 6-9 yaş aralığındaki çocukları anneleriyle birlikte İnegöl Köfteli Pizza yapmaları için Gastro İnegöl Mutfağında buluşturdu.