22° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Jandarma’dan Terör Operasyonu !

Bursa İl Jandarma Komutanlığı ve Bursa MİT Bölge Daire Başkanlığı unsurlarınca yürütülen istihbari çalışmalar neticesinde: HTS/FEC/ENC terör örgütü içerisinde 2014 yıllarında savaşçı olarak faaliyet gösterdiği tespit edilen A. E. isimli şahıs  Yenişehir’de ikametinde yakalanarak gözaltına alındı. Soruşturma işlemlerinin bitmesine müteakip Cumhuriyet savcılığının talimatı ile sınır dışı edilmek üzere il göç idaresine teslim edildi.
3. Sayfa - Haziran 12, 2020 7:32 pm A A

Bursa İl Jandarma Komutanlığı ve Bursa MİT Bölge Daire Başkanlığı unsurlarınca yürütülen istihbari çalışmalar neticesinde: HTS/FEC/ENC terör örgütü içerisinde 2014 yıllarında savaşçı olarak faaliyet gösterdiği tespit edilen A. E. isimli şahıs  Yenişehir’de ikametinde yakalanarak gözaltına alındı.

Soruşturma işlemlerinin bitmesine müteakip Cumhuriyet savcılığının talimatı ile sınır dışı edilmek üzere il göç idaresine teslim edildi.


Bu haber 910 kez okundu.
3. Sayfa - 7:32 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kaçakçılar suçüstü yakalandı
  İnegöl’de Orman İşletme Müdürlüğünün kurmuş olduğu fotokapanlar sayesinde usulsüz kesim yaptığı tespit edilen şahıslar jandarma ekiplerine bildirilerek yakalandı.
 • 02
  Meteroloji İnegöl için hava tahmin raporunu açıkladı
  Meteoroloji İnegöl  için 22 Eylül 2020 Salı günü hava tahmin raporunu bildirdi. İnegöl’de  haftanın ikinci gününde sıcaklık 27 derece olurken, az bulutlu ve güneşli hava şehre hakim.
 • 03
  Korkutan açıklama !
  Türk Tabipleri Birliği Covid-19 İzleme Grubu’nun koronavirüs raporu açıklandı. 85 uzman ismin hazırladığı raporda, “Bizi bir tsunami bekliyor. Önümüzdeki kış, bahar ve yaz aylarını aşısız geçireceğimizi bilmek zorundayız” denildi.
 • 04
  Rıdvan Dilmen’den İnegöllü isime sert tepki!
  NTV spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Hürriyet Gazetesi köşe yazarı İnegöllü İsmail Er hakkında canlı yayında flaş iddialarda bulundu.
 • 05
  İnegöl’de koronavirüs haritası açıklandı !
  Tüm dünya ile birlikte ülkemizi ve ilçemizi de etkisi altına alan koronavirüs hızla yayılmaya devam ediyor.