15° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Jandarma’dan Üst Üste Operasyonlar

Jandarma’nın Bursa genelinde sürdürdüğü başarılı operasyonlar aralıksız devam ediyor.
3. Sayfa - Kasım 28, 2019 6:16 pm A A

Bursa İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucu, silah ve mühimmat kaçakçılığı ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalar neticesinde; dün gerçekleştirilen operasyonda, Osmangazi İlçesi Sakarya Mahallesinde ikamet eden İ.D. isimli şüpheli şahsın ev ve aracında Cumhuriyet Savcılığının kararına istinaden yapılan aramada; 20.000 Adet Metamfetamin Hap, 2500 gr Esrar, 11 Adet Tabanca, 1 Adet Makinalı Tabanca, 212 Adet Tabanca Fişeği, 2 Adet Hassas Terazi, 4 Adet Av Tüfeği, 7 Adet Uyuşturucu içme aparatı ve suçtan elde edilen 16.000 TL ile 296 Dolar ele geçirildi. Savcılık talimatı ile İ.D. isimli şahıs göz altına alındı, yapılan sorgulamanın ardından mahkemeye sevk edilen zanlı , çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1770 kez okundu.
3. Sayfa - 6:16 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 02
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 03
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 04
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.
 • 05
  Korkutan Deprem !
  Ege Denizi Muğla Datça açıkalrında saat 17.32’de meydana gelen depreme ilişkin İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan açıklama geldi.