Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Jandarma’nın dikkati sayesinde yakalandılar !

Bursa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri  akşam saatlerinde Samanlı Mahallesi Otoban Yan Yol mevkiinde Devriye esnasında bahçe içerisinde park halinde  16 AHT 377 plakalı şüpheli aracı fark etti. Park halindeki şüpheli araçta ve araç içerisindeki şahıslarda arama yapıldı.
3. Sayfa - Haziran 20, 2020 6:52 am A A

Araç içerisindeki şahısların şüpheli hareketler sergilemeye başlaması üzerine Şahıslar araçtan indirilerek kimlik sorguları yapıldı. O. A. (E- 1994), M. E. (E-1998 ), Ş. S. (K-2000 ), B. Ç. (K-2001 ) isimli şahısların herhangi bir aranma kaydına rastlanmadı. O. A. (Erkek) isimli şahsın yapılan üst aramasında cebinde, Alüminyum folyo ile sarılı olarak yaklaşık *15 Gram* Metamfetamin bulundu. Diğer şahısların yapılan üst aramasında Ş. S. (Kadın) İsimli şüphelinin belinde *7.65 mm çapında, şarjörü olmayan, kahverengi kabzeli, bila seri numaralı, FACMLBVHYK 1976 İbareli tabanca* yakalandı.

2’si bayan 2’si erkek toplam 4 şüpheli ifadeleri alınmak üzere gözlatına alındı.


Bu haber 980 kez okundu.
3. Sayfa - 6:52 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kemalpaşa Mahallesine 90 araçlık otopark !
  İnegöl Belediyesi, Kemalpaşa Mahallesinde Hicran Sokak ve civarında 3 ayrı noktada toplamda 90 araçlık otopark yapımı için çalışmalara başladı.
 • 02
  Büyükşehir’den öğrencilere hijyen seti !
  Koronavirüs salgını sürecinde ertelenen yüz yüze eğitimin başladığı hafta öğrencilere kestane şekeri dağıtan Bursa Büyükşehir Belediyesi, bu sefer de ilkokul 1. sınıflar ve okul öncesi öğrencilere hijyen ve eğitim setlerini ulaştırdı.
 • 03
  İnegöl’de film gibi kaza !
  Cuma Mahallesi’nde tabela değiştiren bir işçi kayan merdivenden düşmemek için atlayınca merdiven, o esnada bölgeden geçen bir kadının üstüne düştü. Görünmez kaza sonucu kadın yaralandı.
 • 04
  Covid – 19 denetimleri sürüyor
  Kaymakam Şükrü Görücü ile Belediye Başkanı Alper Taban, sokak sokak cadde cadde gezerek covid-19 denetimlerini sürdürüyor. Esnaflar ve vatandaşlar maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları noktasında uyarılıyor.
 • 05
  İnegöl Osb’den uzaktan eğitime yakın destek !
  Koronavirüs sürecinde eğitimlerini uzaktan alan öğrencilerin tablet bilgisayar ihtiyacını karşılamak için Kaymakamlık uhdesinde; İnegöl Belediyesi, İnegöl Kent Konseyi ve İnegöl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkıları ile başlatılan kampanyaya İnegöl Organize Sanayi Bölgesi’nden (İnegöl OSB) destek geldi.