Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

Kabine bugün toplanıyor !

Kabine bugün toplanıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başkanlığında toplanacak kabinede önemli kararlar alınacak.
GENEL - Şubat 17, 2021 9:57 am A A

Cumhurbaşkanlığı kabine toplantısı bugün yapılacak.

Erdoğan’ın başkanlığında başlayacak toplantıda koronavirüs kısıtlamalarının gündeme geleceği öğrenildi.

Bunun yanı sıra kafe ve restoranlar için de kararlar alınması bekleniyor. Kafe ile restoranların belirli şartlarda açılması, kişi sınırlaması olması gibi konular gündemde olacak.

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA İLK DETAYLAR BELLİ OLDU

Yetkililerden gelen son dakika bilgilerine göre sokağa çıkma yasağının hafta içi geceleri devam edeceği , hafta sonu da gündüz için kaldırılmasının planlandığı öğrenildi.

KABİNE SAAT KAÇTA?

Kabine toplantısının 16.00 civarında başlaması bekleniyor. Beştepe’de yapılacak toplantının 3 3saat sürmesi ve 19.30 civarında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kararları açıklaması bekleniyor.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 3470 kez okundu.
GENEL - 9:57 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl’de hareketli gece !
  Yenice Mahallesi’nde bulunan bir metruk binada uyuşturucu satışı gerçekleştiği bilgisi alan İnegöl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, adresi takibe alarak uyuşturucu madde alışverişi yapan 2 kişiyi suçüstü yakaladı.
 • 02
  ZİYA SELÇUK’TAN OKULLARLA İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU !
  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, normalleşmenin ardından hafta sonunda yaşanan yoğunluk üzerine yüz yüze eğitimin başladığı okullar ve öğrencilerle ilgili önemli çağrıda bulundu.
 • 03
  YARALI ŞAHİNE JANDARMA ŞEFKATİ
  Gürsu’da ormanlık alanda bacağından ve kanadından yaralı olarak bulunan şahin, jandarma tarafından veterinere götürüldü.
 • 04
  KARARINI KENDİN VER !
  Dünya; insanın misafirhanesi, durağı, göçüp gittiği geçici mekanıdır. Mekanlar da ruhların izlerini taşır. Hatıraları kodlar. Yazılır hanesine insanların… Savaşlar, hıçkırıklar, zalimlikler, yürek yangını ne varsa hepsine dair unutulmaz sahneler….
 • 05
  ARACINDA ÖLÜ BULUNDU !
  Bursa’da 2 gündür kayıp olarak aranan makine mühendisi Caner K. (35), ormanlık alanda park halinde olan otomobilinin içerisinde ölü bulundu.