13° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Kaçak Yapı Kaldırıldı

İnegöl Belediyesi, Esenköy Mahallesinde kaçak olduğu tespit edilen yapının kaldırılması için yapı sahibine verdiği süre içerisinde kaçak yapı yer sahibi tarafından kaldırıldı.
GENEL - Kasım 25, 2019 1:30 pm A A

Daha sağlıklı, estetik ve modern bir şehir oluşturmak adına çalışmalarını sürdüren İnegöl Belediyesi, kaçak yapıyla mücadelede taviz vermiyor. Bu kapsamda kanun dışı tüm yapılarla ilgili incele eleyip sık dokuyan ve denetimleri sıklaştıran İnegöl Belediyesi, uygunsuz yapılarla ilgili yıkım çalışmalarını da sürdürüyor.

Kırsal Esenköy Mahallesinde yapılan denetimler sonucunda kaçak olduğu tespit edilen konteyner yapının kaldırılması için yapı sahibine süre verildi. Verilen süre içerisinde yapı sahibinin konteyneri kaldırmasıyla kaçak yapı da ortadan kalkmış oldu. İnegöl Belediyesinden yapılan açıklamada, kaçak yapıyla mücadele konusunda taviz verilmeyeceği ve denetimlerin sıklaştırılarak ilçe sınırları içerisinde devam edeceği kaydedildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1880 kez okundu.
GENEL - 1:30 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  ALTIN YÜKSELİR Mİ?
  Altın fiyatlarında dalgalı seyir devam ediyor. Dolar kuru ve Merkez Bankası’nın faiz kararını takip eden piyasalar düşüş izlenimi veriyor. Tunç Şatıroğlu, altın ve gümüş analizlerini paylaştı.
 • 02
  Kahreden haber şehidimiz var !
  MSB, Irak’ın kuzeyinde bulunan Başika (Gedu) üs bölgesine düzenlenen roketli saldırıda bir askerin şehit olduğunu açıkladı.
 • 03
  Hastane’den acı haber geldi !
  İnegöl’de apartmanın 5’inci katındaki balkondan düşen Suriye uyruklu 5 yaşındaki çocuk, 7 saat sonra hayatını kaybetti.
 • 04
  Haydi İnegöl minik Eda’ya hayat ol !
  Mübarek Ramazan ayında Eda’ya destek olalım İnegöl ilçesinde SMA Tip 1 hastası 3 yaşındaki Eda Öz için yardım kampanyası sürüyor. Anne Hatice Öz (28), tedavi için yaklaşık 18 milyon liraya ihtiyaç duyulduğunu belirterek, “Ben kızımı birçok defa kucağımda ölü olarak buldum. Eda’nın solunumu, kalbi durduğunda ne yapacağımı şaşırıyordum. Kendimi çaresiz hissettiğim zamanlar oldu. Kızımın ağabeyi ile oyunlar oynadığı günleri görmek istiyorum” dedi.
 • 05
  İnegöl Polisi’nden şok uygulama !
  İnegöl’de sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında uygulama yapan Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan ve ehliyetsiz araç kullanan sürücülere toplam 61 bin 400 TL cezai işlem uyguladılar.