15° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Kafa kafaya çarpıştılar!

Bursa’da yaşanan olayda iki araç kafa kafaya çarpıştı. Çarpışma sonrası 6 kişi yaralandı.
3. Sayfa - Aralık 2, 2019 8:26 pm A A

Alınan bilgilere göre bugün Bursa’da yaşanan olayda kırsal yoldan kent merkezine giden araç, karşı yoldan gelen araçla kafa kafaya çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle savrulan araçların içersinde bulunan sürücü ve yolcular dahil olmak üzere 6 kişi yaralandı.

Yaralılar olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Ambulansla hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan bir araç sürücüsünün durumunun ağır olduğunu bildirildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1240 kez okundu.
3. Sayfa - 8:26 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 02
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 03
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 04
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.
 • 05
  Korkutan Deprem !
  Ege Denizi Muğla Datça açıkalrında saat 17.32’de meydana gelen depreme ilişkin İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan açıklama geldi.