Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Kafkas Folklor Olağan Kongresini Yaptı

İnegöl Kafkas Folklor ve Kültür Derneği olağan kongresini yaptı. Tek listeyle yapılan kongrede Ömer Faruk Demirtaş güven tazeledi.
GENEL - Aralık 2, 2019 2:55 pm A A

İnegöl Kafkas Folklor ve Kültür Derneğin’de yapılan kongreye Belediye Başkanı Alper Taban, AK Parti İnegöl ilçe Başkanı Mustafa Ersan ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İlçe Başkanı Aytekin Torun, CHP yöneticileri, İYİ Parti yöneticileri, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ, oda ve dernek başkanları ile kalabalık dernek üyeleri katıldı.
Yapılan saygı duruşu ve istiklal marşının ardından kongreye geçildi.  Gelir gider tablolarının okunup ibraz edilmesinin ardından açık oylamada başkanlık görevine 5. Kez Ömer Faruk Demirtaş getirildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1370 kez okundu.
GENEL - 2:55 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kantin bilmecesi bitmedi gitti !
  İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisinde bulunan kantin, fiyat anlaşmazlığı nedeniyle mevcut işletmeci tarafından kapatılmıştı. Yeniden ihale edilen kantinin yakın zamanda açılacağı öğrenildi.
 • 02
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 03
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 04
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 05
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.