31° Açık
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

KAFKASLARDAN ÜNİVERSİTEYE TAM DESTEK”

İnegöl Kafkas Folklor ve Kültür Derneği Başkanı Ömer Faruk Demirtaş, AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin’in ilçeye kazandırmak istediği ‘İnegöl Devlet Üniversitesi’ projesini desteklediklerini açıkladı. Bahse konu İnegöl Devlet Üniversitesi projesi hakkında bir açıklama yapan Başkan Ömer Faruk Demirtaş ayrıca, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların katkıları ile İnegöl Üniversitesi Çalışma Grubu oluşturma teklifinde bulundu. ÇOKTAN […]
Güncel - Mart 26, 2015 8:29 am A A

İnegöl Kafkas Folklor ve Kültür Derneği Başkanı Ömer Faruk Demirtaş, AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin’in ilçeye kazandırmak istediği ‘İnegöl Devlet Üniversitesi’ projesini desteklediklerini açıkladı.

Bahse konu İnegöl Devlet Üniversitesi projesi hakkında bir açıklama yapan Başkan Ömer Faruk Demirtaş ayrıca, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların katkıları ile İnegöl Üniversitesi Çalışma Grubu oluşturma teklifinde bulundu.

ÇOKTAN HAK ETTİK

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İnegöl Kafkas Folklor ve Kültür Derneği Başkanı Ömer Faruk Demirtaş, “Hepinizin bildiği üzere İnegöl, yaklaşık 300 bin civarında nüfusu bulunan ve ekonomisiyle, sanayisiyle bölgesine yön veren Türkiye’nin en büyük ilçelerinden birisidir. Biz de İnegöllü olarak bölgesine dinamizm katan, gençlerimizin kültürel olarak daha donanımlı ve kaliteli olarak yetiştirilmesine katkı sağlayan, kazanmış oldukları bilgi ve becerileri ile öncelikle İnegöl’e sonrasında Türkiye ekonomisine katkı sağlayacak İnegöl Devlet Üniversitesi projesinin arkasındayız. Sayısal veriler itibarı ile İnegöl’ümüzün devlet üniversitesini çoktan hak ettiğinin kanısındayız. İnegöl Devlet Üniversitesi projesi ile alakalı olarak buradan tüm sivil toplum kuruluşları ve halkımızı ortak bir platformda birleşerek, bu konunun takipçisi olmak ve projenin gerçekleşmesine kadar, düzenli ve eşgüdümlü çalışacak bir ortak İnegöl Üniversite Çalışma Grubu oluşturmayı teklif ediyoruz. Başta Sayın vekilimize çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. İnegöl Kafkas Folklor ve Kültür Derneği ve camiası olarak, projeye her aşamasında tam destek vereceğimizi halkımıza bildiririz. Daha güzel bir İnegöl için tüm sivil toplum ve halkımızla her zaman eşgüdümlü çalışmaya hazırız” şeklinde konuştu.


Bu haber 1270 kez okundu.
Güncel - 8:29 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama