21° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Kafkasspor’da 40.yıl coşkusu yaşanıyor !

İnegöl’ün köklü kulüplerinden Kafkasspor’da 40.yıl coşkusu yaşanıyor.Süper Amatör Ligden BAL Ligine çıkmak için mücadele eden Kafkasspor Kulübü tarafından başlatılan 40. yıl kampanyasına desteklerse her geçen gün artarak büyüyor.
GENEL - Haziran 14, 2020 12:08 pm A A

Kafkasspor yönetimi tarafından sosyal medya da başlatılan kampanyaya Süper Lig, 1.,2. Ve amatör takımlarının futbolcuları, Milli Takım oyuncuları, eski futbolcular, teknik direktörler ve kulüp yöneticileri ile spor camiasının önde gelen isimleri videoyla destek vererek, Kafkasspor’a şampiyonluk yolunda başarılar dilediler.

Eski milli futbolcular Servet Çetin, İlhan Mansız, Nihat Kahveci, Tuncay Şanlı başta olmak üzere Süper lig oyuncusu Souleymane Youla, Antalyaspor oyuncusu Lukas Podolski, Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, Fenerbahçe Antrenörü Mehmet Aurelio, TRTSPOR sunucusu Erdoğan Arıkan, Fenerbahçeli eski futbolcu Ali Akdeniz, İnegölsporlu futbolcular Raif Demir ve Bilal Özdemir olmak üzere birçok kulübün futbolcuları sosyal medyadan paylaştıkları videolarla Kafkasspor’a destek verdiler.


Bu haber 1000 kez okundu.
GENEL - 12:08 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ