17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
casino siteleri
ResimLink - Resim Yükle

KAFKASSPOR’DA NAFİ BİLALOĞLU SPORTİF DİREKTÖR OLDU!

Bölgesel Amatör Lig ekibimiz Kafkasspor, kurumsallaşmak ve daha profesyonelce yönetilmek adına daha önce altyapı sorumlusu olarak görev yapan Nafi Bilaloğlu ‘nu sportif direktörlük görevine getirdi.
GENEL - Haziran 18, 2022 8:48 pm A A

5 yıllık bir planları olduğunu belirten Kafkasspor kulüp başkanı Celal Ter “Biliyorsunuz yeni yönetimimiz ile görev dağılımı yaptık. Hüseyin Yoğurtçu hocamızla anlaştık, ardından transferleri bitirmeye çalışıyoruz. Kulüp yapımınizla ilgili bir planlama bir kurgu var. 5 yıllık bir planımız var. 5 yıllık plan çerçevesinde daha önce altyapı sorumlusu olan Nafi hocamızı yönetim kurulumuzla yaptığımız istişareler sonucu futbolun başına getirdik”diye konuştu.

Kafkasspor ‘da sportif direktör olarak göreve Nafi Bilaloğlu ” Başta başkan olmak üzere yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Böyle bir görev için bilgi, birikim, donanıma sahip oldugumu düşünüyorum. Futbolun her kademesinde görev aldım. Buradaki temel hedefimiz kulübün kurumsal bir yapıya sahip olmasını sağlamak. Dönüşüm sağlamak, değişim sağlamak. Bunları sağladığımiz takdirde ilerleyen yılların çok daha iyi olacağını söyleyebilirim “diye konuştu

kemeravm.gif

Bu haber 630 kez okundu.
GENEL - 8:48 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  10 Terörist etkisiz hale getirildi !
  Milli Savunma Bakanlığı Suriye’nin kuzeyinde icra edilen operasyon kapsamında 10 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
 • 02
  İnegölspor’da flaş gelişme !
  İnegölspor Yönetim Kurulu son günlerde yaşanan olaylarla ilgili önemli kararlara imza attı.
 • 03
  “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz”
  Bursa’yı geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, yeşil kimliğinden uzaklaşan şehrin yeniden ‘Yeşil Bursa’ olarak anılması amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı noktasında da önemli bir mesafe kat etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz” dedi.
 • 04
  4 Gün ücretsiz otobüs kalkacak !
  İnegöl Belediyesi, bu yıl İznik’te yapılacak 4. Dünya Göçebe Oyunları için 4 gün boyunca İnegöl’den ücretsiz araç kaldıracak. Her gün 15.00’da İnegöl’den İznik’e gidecek araçlar, 22.00’da geri dönecek.
 • 05
  Kemal Kılıçdaroğlu: ‘Teröre karşı ortak tavır takınmak zorundayız’
  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Uysal’ı ziyaretinin ardından gazetecilere açıklamada bulundu.