13° Açık
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

“KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, AK Parti’nin 7 Haziran seçilerini kazanarak yoluna devam edeceğini söyledi. 7 Haziran Genel seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, teşkilatlarının gönülden partiye bağlılığını gördüklerini belirterek, “Bu bizim için çok önemli. İnşallah bu çalışmalarımızı 7 Nisan 2015 günü adayların belli olmasından sonra 60 günlük kampanya içerisinde […]
Siyaset - Nisan 1, 2015 7:31 pm A A

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, AK Parti’nin 7 Haziran seçilerini kazanarak yoluna devam edeceğini söyledi.

7 Haziran Genel seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, teşkilatlarının gönülden partiye bağlılığını gördüklerini belirterek, “Bu bizim için çok önemli. İnşallah bu çalışmalarımızı 7 Nisan 2015 günü adayların belli olmasından sonra 60 günlük kampanya içerisinde AK Parti’nin yeniden iktidar olması için devam ettireceğiz. Biz teşkilatlarımıza, Başbakanımıza güveniyoruz. Kurucu başkanımız Cumhurbaşkanımızın özellikle çözüm sürecinde almış olduğu kararlı ve istikrarlı yürüyüşü devam ettirme konusunda teşkilatlarımızın iradesinin sağlam olduğunu biliyoruz. AK Parti’nin iktidar olması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Ülkemizi 13 yılda nasıl büyüttüysek, 2023 hedeflerimize doğru kaldığımız yerden devam edeceğiz. Türkiye’nin AK Parti’ye ihtiyacı var. AK Parti ile dünyanın kalkınmış ülkeleri arasında olcağız. Burada yapılan çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Türkiye’de burası gibi yemyeşil bir ülke olacak” dedi.

 


Bu haber 1060 kez okundu.
Siyaset - 7:31 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tarihi fırsat olabilir !
  Kamu bankaları öncülüğünde başlayan ve Emlak Konut GYO ile devam eden konut kampanyasında bir hamle daha geldi.
 • 02
  O Anne’den ilginç tepki !
  Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde, beğendiği ayakkabıyı almadığı için kızı tarafından merdivenlerden itildiği iddiasıyla sosyal medyada yayınlanan görüntüdeki, anneye polis ulaştı. Kızından şikayetçi olmayan anne, görüntüleri çekip, sosyal medyada paylaşan kişiden şikayetçi oldu.
 • 03
  Geri sayım başladı !
  Türkiye’de yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla birlikte uygulanan kısıtlamalar 1 Haziran’da büyük ölçüde kaldırıldı.
 • 04
  Otomobil alacaklar dikkat !
  Kredi faizlerinin düşmesiyle sıfır otomobile ilgi arttı. Markalar, düşen satışları artırmak için kampanyalar düzenlerken, vatandaşlar da 2020 model araçların fiyatlarını araştırmaya başladı.
 • 05
  Destek arayışları devam ediyor !
  İnegölspor yönetim kurulu destek arayışlarına kaldığı yerden devam ediyor.
şanlıurfa araç kiralama