28° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

KAMYONCULAR KOOPARATİFİNİN BOTAŞ DERDİ

10 yıldır kamyoncular kooperatifinin altından geçen BOTAŞ boru hattı sorun oluşturuyordu. Kamyoncular kooperatifin üyelerine araç parklarının altından geçen BOTAŞ boru hatlarının üst kısmının yasaklanmasıyla BOTAŞ tam anlamıyla kamyoncular kooperatifi garajını ortadan ikiye böldü. Yapılan görüşmeler sonucunda kooperatifin ortasından geçen boru hatlarının üst kısmının kullanılmamasına karar verildi. Karar sorası günden güne büyüyen ve araçlarını geliştiren kamyoncular […]
Güncel - Nisan 1, 2015 7:33 pm A A

10 yıldır kamyoncular kooperatifinin altından geçen BOTAŞ boru hattı sorun oluşturuyordu.

Kamyoncular kooperatifin üyelerine araç parklarının altından geçen BOTAŞ boru hatlarının üst kısmının yasaklanmasıyla BOTAŞ tam anlamıyla kamyoncular kooperatifi garajını ortadan ikiye böldü.

Yapılan görüşmeler sonucunda kooperatifin ortasından geçen boru hatlarının üst kısmının kullanılmamasına karar verildi. Karar sorası günden güne büyüyen ve araçlarını geliştiren kamyoncular kooperatifinin garaj sorunu meydana geldi.

Konu ile ilgili basın açıklamalarda bulunan s.s. 39’nolu İnegöl motorlu taşıyıcılar kooperatifi başkanı Yusuf ziya Özbek “ BOTAŞ boru hattı sorununu derhal İnegöl belediye başkanı Alinur Aktaş ve başkan yardımcısı adil Kansu ile paylaştık ve derlerimizi ilettik. Kendileri derhal bizler için çalışmaya başladılar. Kooperatifimizin yakınlarında bizlere garaj olarak kullanabileceğimiz iki parça daha yer tahsis ettiler. Bu iki yerin tüm düzenlemelerini gerçekleştirecek olan belediyemiz ile görüşmeler sonrası şunu anladık ki, çok şanslıyız ve bizleri dinleyen sorunlarımıza çözümler getiren bir belediyemiz ve onu yöneten idarecilerimiz var.

Bu yeni iki yer tahsisinin ardından kooperatifimizin garaj sıkıntısı büyük ölçüde giderilecektir.

Bu vesile ile bizlere her zaman destek veren, dertlerimizi dinleyen, imkanlar dâhilinde sorunlarımıza çare arayan, bulan, başta Bursa milletvekilimiz Hüseyin Şahin’e, belediye başkanımız Alinur Aktaş’a, belediye başkan yardımcısı Adil Kansu’ya, Ak parti ilçe başkanı Adem Demirel’e, fen işleri müdürümüz Sabri Şen’e, şoförler odası başkanı Bahattin Korkmaz’a, şahsım, yönetim kurulum ve 513 üyem adına teşekkür ederim” dedi.

 


Bu haber 1130 kez okundu.
Güncel - 7:33 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama