seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Kani Ahmet Erbay yerden yere vurdu !

DEVA Partisi İnegöl İlçe Başkanı Kani Ahmet Erbay, 2016 yılında Ak Parti Milletvekili Hüseyin Şahin tarafından gündeme getirilen hızlı tren sözünü hatırlatarak eleştirilerde bulundu.
GENEL - Kasım 24, 2021 2:21 pm A A

Kani Ahmet Erbay açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

MOBİLYACILARA MÜJDE VERMİŞTİ
Hedeflerinin 2023 olduğunu söyleyen iktidar partisinin İnegöllü siyasetçilerinin verdikleri bir vaadin daha üzerinden 2023 gün geçmesine rağmen herhangi bir sonuç alınamadı. Dönemin iktidar partisinin milletvekili 10 Mayıs 2016 tarihine İnegöllü Mobilyacılara Müjde vermişti. İnegöl’e özel istasyonun kurulacağını ifade eden Şahin “İnegöl’e yaklaşık 22 kilometre mesafede yükleme için özel bir istasyon yapılacak. Bunun projesi de hazırlandı. Fabrikalardan ürünler kamyona gerek kalmadan doğrudan vagona yüklenecek, yeni istasyonda vagonlar doğrudan tren katarına eklenecek. Bursa-Gemlik hattı gibi, tarım ve sanayi taşımacılığı yapılacak. Yenişehir ve İnegöl’ün 2 OSB’sini kapsayacak şekilde planlandı. Uluslararası pazarlarda rekabet edebilmek için maliyette 1 Cent ya da 1 Dolar çok önemli. Sanayicinin masrafını kamunun minimalize etmesi gerekiyor ki rekabet gücü maksimum şartlarda olabilsin” demişti.

İNEGÖL İÇİN UMUTLUYUZ
“Şimdiki dönemin milletvekili de arada bir müjde veriyor ama zaten yapmadıkları yapmayacaklarının teminatı olduğu için onları da ileride hatırlatacağımızı düşünüyor ve de İnegöl için üzülüyoruz. Verdiği sözü tutan , tutacağı sözü veren bir yönetim anlayışıyla 2024 yerel seçimlerinde DEVA kadroları ile buluşacak olan İnegöl için umutluyuz.”

resim yükle

Bu haber 310 kez okundu.
GENEL - 2:21 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Şehit öğretmenler Bursa’da anıldı
  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Öğretmenler Günü etkinliğinde şehit öğretmenler Şenay Aybüke Yalçın ve Necmettin Yılmaz rahmetle anıldı. Şehit öğretmenlerin babalarının da katıldığı etkinlikte duygu dolu anlar yaşandı.
 • 02
  Belediye Kütüphanelerine E-Devlet Üzerinden Erişim Açıldı
  Dijital değişim ve dönüşüm anlamında ciddi bir hamle yapan İnegöl Belediyesi, e-devlet üzerinden sağlanan hizmet sayısına 3 yeni başlık daha ekleyerek toplamda 49 kalem işlemi e-devlet üzerinden sunmaya başladı. Artık Belediye Kütüphanelerinde Katalog Tarama, Belediye Kütüphanelerine Üyelik Başvurusu ve Belediye Kütüphaneleri Üyelik Bilgisi Sorgulama işlemleri de e-devlet üzerinden sağlanabilecek.
 • 03
  24 Kasım Öğretmenler Günü Coşkuyla Kutlandı
  1928 yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Millet Mektepleri Başöğretmenliği’ unvanını kabul ettiği tarih olan 24 Kasım Öğretmenler Günü, yurt genelinde olduğu gibi İnegöl’de de düzenlenen törenlerle kutlandı.
 • 04
  LİMAK ENERJİ’YE SIFIR ATIK BELGESİ !
  Sürdürülebilirlik anlayışının geliştirilmesi yönünde çalışmalar yürüten Limak Enerji Uludağ Elektrik, ‘Sıfır Atık Belgesi’ almaya hak kazandı.
 • 05
  40 bin öğretmene 40 bin fidan
   Bursa Büyükşehir Belediyesi, Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında eski Demirtaş çöplüğünün bulunduğu alanı ‘Öğretmenler Korusu’na dönüştürüyor. Alana 2400 fidanın dikimi öğretmenlerin de katıldığı törenle yapılırken, Başkan Aktaş, Bursa’da görevli 40 bin öğretmen ve 1901 okul adına da toplam 41 bin 901 adet fidanın kentin farklı noktalarında toprakla buluşturulduğunu söyledi.