Kısa süreli yağmur
 • EURO 6.61
 • DOLAR 6.12

KAPALI ÇARŞI’DA YENİ DÖNEM

İnegöl Kuyumcular çarşısı ve kapalı çarşı yeni bir döneme başladı.  Yıllardır kuyumcular çarşısı esnafının şikayetçi olduğu bisiklet ve motosikletlerin girmesi bu günden itibaren  yasaklandı. İnegöl Belediyesi tarafından planlanan ve bugün uygulaması başlanan ”Motosiklet, bisiklet ve seyyar satıcıların girmesi yasaktır” afişleri İnegöl Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kapalı çarşıya asıldı.  
GENEL - Mayıs 17, 2016 11:31 am A A

İnegöl Kuyumcular çarşısı ve kapalı çarşı yeni bir döneme başladı. 

Yıllardır kuyumcular çarşısı esnafının şikayetçi olduğu bisiklet ve motosikletlerin girmesi bu günden itibaren  yasaklandı.

İnegöl Belediyesi tarafından planlanan ve bugün uygulaması başlanan ”Motosiklet, bisiklet ve seyyar satıcıların girmesi yasaktır” afişleri İnegöl Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kapalı çarşıya asıldı.

 

Bu haber 890 kez okundu.
GENEL - 11:31 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bu müze hep açık!
  Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Bursa Büyükşehir Belediyesi müzelerini dijital platforma taşıyor!
 • 02
  Harmancık ekonomisine can suyu
  Kırsal kalkınmanın sağlanması hedefiyle 2013 yılında hizmete açtığı Keles Süt Ürünleri Tesisiyle bölge çiftçisine can suyu olan, kaliteli tohum, fide ve fidan dağıtımlarının yanı sıra yüksek verimli hayvan ırklarını üreticiyle buluşturan Büyükşehir Belediyesi, Harmancık ekonomisine artı değer sağlayacak bir adım daha attı.
 • 03
  Kovalamaca sonucu yakalandılar
  Bursa’da kesinleşmiş hapis kararı bulunan 2 firari kovalamaca sonucu kıskıvrak yakalandı.
 • 04
  Bursa’da 4 belediye 19 işçi alacak
  İŞKUR sitesinde yer alan bilgilere göre Bursa’da 4 belediye 19 işçi istihdamı sağlayacak.
 • 05
  Erhan Demirden taraftarları maça davet etti
  İnegölspor Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Demirden, Pazar günü saat 13.30’da sahasında ağırlayacakları Sarıyer maçına tüm ilçe halkını davet etti.