13° Açık
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

KAR DÖVÜŞÜ

KÖR DÖVÜŞÜ .   Haftalar önce takımın çok kötü futbol oynadığını, alınan puanlara rağmen oynanan futbolun sorgulanması gerektiğini ifade etmiştim .Takım kötü oynuyor ,ancak bir şekilde kazandığı için kimse kötü futbolu sorgulama gereği duymuyordu.Tabi kötü futbol oynayarak kaç hafta kazanılabilirdiki , önce Kırklareli ve ardından Nazilli maçları takımdan büyük beklenti içinde olanları hayal kırıklığına uğratsada, […]
YAZARLAR - Şubat 19, 2015 9:06 am A A

KÖR DÖVÜŞÜ .

 

Haftalar önce takımın çok kötü futbol oynadığını, alınan puanlara rağmen oynanan futbolun sorgulanması gerektiğini ifade etmiştim .Takım kötü oynuyor ,ancak bir şekilde kazandığı için kimse kötü futbolu sorgulama gereği duymuyordu.Tabi kötü futbol oynayarak kaç hafta kazanılabilirdiki , önce Kırklareli ve ardından Nazilli maçları takımdan büyük beklenti içinde olanları hayal kırıklığına uğratsada, aynı etkiyi bende yarattı diyemiyeceğim.Takımın bu futbolla mağlubiyetler alacağı gün gibi ortadaydı zaten.

 

Her maçta orta saha hakimiyetini rakibine kaptıran ,orta sahada istediği pas trafiğini gerçekleştiremeyen ekibimiz son haftalarda oyun taktiğini kör dövüşü olarak belirlemiş ve karambollerden sonuca gitmeyi hedeflemişti. Ancak ne Kırklarelin’de nede Nazilli maçında sahadan istediğini alamadı.

 

Şaban hocanın gizemli sistemi ortaya kötü ve vasat futbol oynayan bir ekip çıkardı.Ara transfer dönemi iyi değerlendirilemedi.İlk yarıda kadrosu bize göre daha geniş olan Göztepe 7 – 8 transfer yaparken Bandırma takımı 3 – 4 transfer yaparken bizim sadece 2 futbolcuyla ara transferi bitirmemiz, belkide sonun başlangıcı idi.Kötü Nazilli takımı buradan 3 – 4 farklı bir skorlada ayrılabilirdi.

 

Artık gerçekçi olmanın zamanı geldi.Biz bu kadro derinliği ile play – off oynayabilirsek herkes öpüp başına koysun.Direk şampiyon oluruz diye hayal edenlerin artık umutlarını yeni baharlara saklaması gerekecek. Sezon başında ölüm grubu olarak adlandırılan kırmızı grup içinden bu kadro ile play – off’a kalmakta bir başarıdır.Üzüldüğüm tek şeyi ifade edip yazımı bitireceğim.Geçtiğimiz sezonda bu takımın eksik noktası aynıydı bu sezonda ,sezon başı onca futbolcu gönderilip yerlerine onca aynı seviyede futbolcu almanın ne anlamı vardı.Mevcut kadro korunarak orta sahaya yapılacak 2 – 3 kalite transfer bizi hedefe götürebilirdi.Umarım bu başarısız transferler yöneticilerimize bir tecrübe olur ve aynı hatalar bir daha tekrarlanmaz.

 

SAYGILARIMLA .


Bu haber 1150 kez okundu.
YAZARLAR - 9:06 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama