seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

17° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

KARAHAN’DAN VEDA ZİYARETİ

İnegöl Devlet Hastanesi eski yöneticisi Uzman Dr. Halil Karahan, Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Halil Karahan’ın yeni görevinin kendisine, kurumuna ve ailesine hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak, “Şehrimizde yaklaşık iki yıldır hastane yöneticisi olarak görev yapan ve aynı zamanda hastanenin taşınma sürecinde ekibiyle beraber, büyük bir fedakârlıkla çalışan, […]
Güncel - Aralık 31, 2014 2:31 pm A A

İnegöl Devlet Hastanesi eski yöneticisi Uzman Dr. Halil Karahan, Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a veda ziyaretinde bulundu.
Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Halil Karahan’ın yeni görevinin kendisine, kurumuna ve ailesine hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak, “Şehrimizde yaklaşık iki yıldır hastane yöneticisi olarak görev yapan ve aynı zamanda hastanenin taşınma sürecinde ekibiyle beraber, büyük bir fedakârlıkla çalışan, yeni hastanenin teşekkülü için büyük gayret gösteren çok değerli arkadaşımız Dr. Halil Karahan Beyi daha büyük, daha önemli bir göreve göndermiş olmanın hem mutluluğunu hem de burukluğunu yaşıyoruz” dedi.

“MUTLU VE MÜSTERİH OLDUK”

Karahan’a İnegöl’ün sağlık anlamında gelişmesi adına yapmış olduğu gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür eden Aktaş, “Allah kendisinden ve ekibinden razı olsun. Muhakkak suretle kamu görevleri belirli bir süre sonra, yaptığınız ve ortaya koyduğunuz başarılarla daha üst görevlere taşınıyor. İnşallah kendisi artık Bursa’da, Bursa Devlet Hastanesi’nde hizmet verecek. Orada da güzel ve önemli projelere imza atacak inşallah. Bursa insanının sağlık bulabilmesi adına önemli gayretleri ortaya koyacak” şeklinde konuştu. Görev süresi boyunca Dr. Halil Karahan’dan yakın ilgi ve alaka gördüklerini ifade eden Aktaş, vatandaşlardan da genel anlamda hastane ile alakalı memnuniyet duyduklarını, ondan dolayı da mutlu ve müsterih olduklarını kaydetti.

TAŞINMA SÜRECİNDE ÖZEL GAYRETİ OLDU

Dr. Karahan’a bundan sonraki hem özel yaşantısında hem de hekimlik ve yöneticilik hayatında başarı, mutluluk ve kolaylıklar dileyen Aktaş, “İnegöl’e çok uzun yıllar hizmet edecek olan hastanenin taşınma süreci gerçekten çok sıkıntılıydı. Bana göre Halil Beyin bu süreçte özel bir gayreti oldu. Bununla alakalı ben kendisine özellikle teşekkür ederek haklarını helal etmelerini istirham ediyorum” diye konuştu.

“DESTEĞİNİZLE GÜZEL İŞLER YAPTIK”

Uzman Dr. Halil Karahan ise, iyi dileklerinden, gerek kendilerine, gerekse kurumlarına sunduğu desteklerden dolayı Başkan Aktaş’a teşekkür etti. Görev süresi boyunca Başkan Aktaş’ın yakın ilgisi, kişisel dostluğu, sevgi ve sempatisi ile maddi, manevi desteklerini gördüğünü vurgulayan Karahan, “Ben gerçekten burada sizlerle beraber çalışmaktan çok memnun oldum. Her türlü konuda kapınızı çaldığımızda olabilecek işlerin hepsi sonuna kadar oldu. Hatta düşündüğümüzden daha iyisi oldu. Sizlerin desteği ile güzel işler yaptık diye düşünüyorum. O yüzden ben sizlere çok teşekkür ediyorum. Ben iyi arkadaşlar, dostlar kazandım diye düşünüyorum. Buradaki görevimiz bitti. Sonu olan her şey gibi bununda bir sonu oldu ama hamdolsun ağız tadıyla güzel bir şekilde bitirmek nasip oldu” ifadelerini kullandı.

“Ben sizlere görevlerinizde başarılar diliyorum. İnegöl’e hayırlı ve güzel hizmetlerinizin devamını diliyorum” şeklinde konuşmasına devam eden Karahan, İnegöl’de çok güzel, oldukça çok pozitif bir ekibin olduğunu aynı zamanda İnegöl’ün çok şanslı bir yer olduğunu kaydetti.

Ziyaretin sonunda Başkan Aktaş Uzman Dr. Halil Karahan’a, üzerinde İnegöl motiflerinin işli olduğu çini ve fincan takımı hediye etti.

Güncel - 2:31 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kahreden haber şehitlerimiz var !
  Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı bölgesinde terör örgütü tarafından yapılan saldırı sonucu 2 askerin şehit olduğunu duyurdu.
 • 02
  3 çocuk babası boğularak can verdi !
  Bursa’da 3 çocuğunu kurtarmak için suya giren baba suda boğularak hayatını kaybetti.
 • 03
  Vaka sayıları arttı uyarı geldi !
  Vaka sayılarında yaşanan korkunç artışın ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.
 • 04
  Pkk’ya ağır darbe !
  Türk Silahlı Kuvvetleri son bir hafta içinde 47 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hale getirdi.
 • 05
  Modern Hayvan Pazarı İlk Bayramda Yüzleri Güldürdü
  İnegöl Belediyesi’nin Alibeyköy mevkiinde hayata geçirdiği modern hayvan pazarı, görücüye çıktığı ilk bayramda yüzleri güldürdü. Modern hayvan pazarında ihale usulü ile satılan kotralardaki kurbanlık satışlarının büyükbaş hayvanlarda yüzde 98, küçükbaş hayvanlarda ise yüzde 80 oranında olduğu belirtildi.