16° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

KARAHAN’DAN VEDA ZİYARETİ

İnegöl Devlet Hastanesi eski yöneticisi Uzman Dr. Halil Karahan, Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Halil Karahan’ın yeni görevinin kendisine, kurumuna ve ailesine hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak, “Şehrimizde yaklaşık iki yıldır hastane yöneticisi olarak görev yapan ve aynı zamanda hastanenin taşınma sürecinde ekibiyle beraber, büyük bir fedakârlıkla çalışan, […]
Güncel - Aralık 31, 2014 2:31 pm A A

İnegöl Devlet Hastanesi eski yöneticisi Uzman Dr. Halil Karahan, Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a veda ziyaretinde bulundu.
Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Halil Karahan’ın yeni görevinin kendisine, kurumuna ve ailesine hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak, “Şehrimizde yaklaşık iki yıldır hastane yöneticisi olarak görev yapan ve aynı zamanda hastanenin taşınma sürecinde ekibiyle beraber, büyük bir fedakârlıkla çalışan, yeni hastanenin teşekkülü için büyük gayret gösteren çok değerli arkadaşımız Dr. Halil Karahan Beyi daha büyük, daha önemli bir göreve göndermiş olmanın hem mutluluğunu hem de burukluğunu yaşıyoruz” dedi.

“MUTLU VE MÜSTERİH OLDUK”

Karahan’a İnegöl’ün sağlık anlamında gelişmesi adına yapmış olduğu gayretli çalışmalardan dolayı teşekkür eden Aktaş, “Allah kendisinden ve ekibinden razı olsun. Muhakkak suretle kamu görevleri belirli bir süre sonra, yaptığınız ve ortaya koyduğunuz başarılarla daha üst görevlere taşınıyor. İnşallah kendisi artık Bursa’da, Bursa Devlet Hastanesi’nde hizmet verecek. Orada da güzel ve önemli projelere imza atacak inşallah. Bursa insanının sağlık bulabilmesi adına önemli gayretleri ortaya koyacak” şeklinde konuştu. Görev süresi boyunca Dr. Halil Karahan’dan yakın ilgi ve alaka gördüklerini ifade eden Aktaş, vatandaşlardan da genel anlamda hastane ile alakalı memnuniyet duyduklarını, ondan dolayı da mutlu ve müsterih olduklarını kaydetti.

TAŞINMA SÜRECİNDE ÖZEL GAYRETİ OLDU

Dr. Karahan’a bundan sonraki hem özel yaşantısında hem de hekimlik ve yöneticilik hayatında başarı, mutluluk ve kolaylıklar dileyen Aktaş, “İnegöl’e çok uzun yıllar hizmet edecek olan hastanenin taşınma süreci gerçekten çok sıkıntılıydı. Bana göre Halil Beyin bu süreçte özel bir gayreti oldu. Bununla alakalı ben kendisine özellikle teşekkür ederek haklarını helal etmelerini istirham ediyorum” diye konuştu.

“DESTEĞİNİZLE GÜZEL İŞLER YAPTIK”

Uzman Dr. Halil Karahan ise, iyi dileklerinden, gerek kendilerine, gerekse kurumlarına sunduğu desteklerden dolayı Başkan Aktaş’a teşekkür etti. Görev süresi boyunca Başkan Aktaş’ın yakın ilgisi, kişisel dostluğu, sevgi ve sempatisi ile maddi, manevi desteklerini gördüğünü vurgulayan Karahan, “Ben gerçekten burada sizlerle beraber çalışmaktan çok memnun oldum. Her türlü konuda kapınızı çaldığımızda olabilecek işlerin hepsi sonuna kadar oldu. Hatta düşündüğümüzden daha iyisi oldu. Sizlerin desteği ile güzel işler yaptık diye düşünüyorum. O yüzden ben sizlere çok teşekkür ediyorum. Ben iyi arkadaşlar, dostlar kazandım diye düşünüyorum. Buradaki görevimiz bitti. Sonu olan her şey gibi bununda bir sonu oldu ama hamdolsun ağız tadıyla güzel bir şekilde bitirmek nasip oldu” ifadelerini kullandı.

“Ben sizlere görevlerinizde başarılar diliyorum. İnegöl’e hayırlı ve güzel hizmetlerinizin devamını diliyorum” şeklinde konuşmasına devam eden Karahan, İnegöl’de çok güzel, oldukça çok pozitif bir ekibin olduğunu aynı zamanda İnegöl’ün çok şanslı bir yer olduğunu kaydetti.

Ziyaretin sonunda Başkan Aktaş Uzman Dr. Halil Karahan’a, üzerinde İnegöl motiflerinin işli olduğu çini ve fincan takımı hediye etti.


Bu haber 1440 kez okundu.
Güncel - 2:31 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Gece depremler peşpeşe geldi !
  Türkiye beşik gibi sallanmaya devam ediyor.
 • 02
  Dengesini kaybedip uçuruma düştü !
  Bursa’da, ailesiyle birlikte gezi amaçlı gittiği şelale yakınlarında dengesini kaybederek yaklaşık 10 metre yükseklikten yuvarlanan D.E. (44), AFAD ve JAK ekiplerince kurulan halatlı istasyon yardımıyla kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan D.E.’nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.
 • 03
  İnegöl’de korku dolu anlar !
  Mahmudiye Mahallesi Kısmet Sokak üzerinde bulunan mobilya fabrikasında henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı çıkan yangın, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.
 • 04
  İnegöl’de son durum ne ?
  Alınan önlemlere, yapılan çağrılara rağmen, önüne bir türlü geçilemeyen korona virüs hızlı artışını İnegölde de sürdürüyor .
 • 05
  Araç sahiplerine müjdeli haber !
  Benzinin litre fiyatında gece yarısından geçerli olmak üzere 19 kuruş indirime gidilecek.