29° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Kayıp Genç Kız Bulundu !

Hamidiye Mahallesi’ndeki evinden sabah saatlerinde çıkan 14 yaşındaki genç kızdan bir daha haber alınamadı. Genç kızın ailesi başına bir şey gelmesinden vaya kaçırılmış olmasından korkuyor.
3. Sayfa - Temmuz 6, 2020 9:41 pm A A

Hamidiye Mahallesi Sipahi sokak üzerinde ikamet eden Zeynep Bak (14) sabah 09.00 sularında evden çıktı ve bir daha kendisinden haber alınamadı. Genç kızın annesi Ayfer Ağız ise, çocuğunun başına bir şey gelmesinden veya kaçırılmış olmasından şüphe ederek, eğer kızını gören olursa yetkili kurumlara bildirmesini istiyor.

Saatlerdir haber alınmayan genç kız Süleymaniye mahallesindeki bir parkta otururken polis tarafından bulundu. Bulunan genç kız ailesine teslim edildi.


Bu haber 6040 kez okundu.
3. Sayfa - 9:41 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Üreten kadınlara Büyükşehir desteği !
   Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa’daki kadın kooperatiflerinin ve üreten kadın derneklerinin temsilcileriyle bir araya geldi. Türk toplumunda kadının ayrı bir yeri olduğunu hatırlatan Başkan Aktaş, üreterek ülkesine ve ailesine katkı sunan kadınların desteklenmesinin de bir o kadar önemli olduğunun altını çizdi.
 • 02
  İkinci el otoda neler oluyor ?
  Ağustos ayı sonunda yapılan ÖTV düzenlemesiyle birlikte artan yeni otomobil fiyatları, 2. el otomobil pazarına da yansıdı. 
 • 03
  O süre 2 ay uzatıldı !
  Adalet Bakanlığı, koronavirüs tedbirleri kapsamında açık cezaevinde bulunan hükümlülerin izin sürelerinin 2 ay daha uzatıldığını bildirdi.
 • 04
  İnegölspor’da maç günü !
  İnegölspor Karadenizde 3 puan arıyor .
 • 05
  Kredi Kartı Kullananlar Dikkat !
  Banka ve kredi kartı yönetmeliğinde değişiklik öngören yönetmelik Resmi Gazete’de yayımlandı. Gelirini beyan edemeyenlerin eğer bankada mevduat ya da altın hesabı varsa kredi kartı limiti yükseltilebilecek.