seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Kemal Torun derhal erken seçim istiyoruz !

Cumhuriyet Halk Partisi İnegöl İlçe Başkanı Kemal Torun, emeklilikte yaşa takılanların sorunlarını gündeme getirdi.
GENEL - Ocak 15, 2022 5:50 pm A A

Torun, ” Devlet, gençsin git çalış derken, işveren yaşlısın sana iş yok diyor” ifadelerini kullandı.

Kemal Torun’un yapmış olduğu yazılı açıklama şu şekilde;

VERDİĞİMİZ ÖNERGELER REDDEDİLİYOR
“İlk işe başladığında kanunlarla belirlenen prim gün sayısı ve yaş sınırına göre emekli olmayı hak eden vatandaşlar, daha sonra çıkarılan kanunla geriye doğru işletilerek mağdur ediliyor.Devlet, gençsin git çalış derken, işveren yaşlısın sana iş yok diyor. Anayasamızda sosyal hukuk devleti olarak tanımlanan devletimizi yönetenler EYT’lilere başınızın çaresine bakın diyor. Partimizin EYT’lilerin sorunlarının çözümü için -verdiği önergeler AKP – MHP oyları ile reddediliyor.”

EYT’LİLER HAKLARINI İSTİYOR
“EYT’liler emeklilik haklarının verilmesini, en düşük emekli aylığının asgari ücrete eşitlenmesini, aylık bağlanma oranlarının yükseltilmesini, söz verilen intibak yasasının çıkartılmasını istiyor.”

ERKEN SEÇİM İSTİYORUZ
Rantçıya, faizciye çalışan iktidar EYT sorununu çözmüyor, biz çözeceğiz! Sözümüz söz! Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında, Anayasamızın temel bir ilkesi olan sosyal devlet i tüm toplum için hayata geçireceğiz. Emeklilikte Yaşa Takılanlar ve tüm emeklilerimizin yıllarca hizmet ettikleri ülkelerinde hiçbir hakları gasp edilmeden, refah ve huzur içinde yaşayacağı bir ülkeyi hep birlikte kuracağız. Bir avuç yandaşına devletin hazinesini teslim edip EYT’lilere ve halkına sırtını dönen saray hükümeti ile Türkiye’nin kaybedecek bir günü daha kalmamıştır! Başta EYT olmak üzere tüm sosyal sorunların çözümü için hemen seçim, derhal seçim istiyoruz!”


Bu haber 10 kez okundu.
GENEL - 5:50 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ