seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

KILIÇDAROĞLU “DEVLETİN ÇİVİSİNİ ÇIKARDILAR”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu TBMM’de haftalık grup toplantısında Türkiye ve dünya gündemini değerlendirdi.
GENEL - Nisan 5, 2022 3:26 pm A A

Kılıçdaroğlu’nun konuşmasının satır başları şöyle:
“SABREDİN, AZ KALDI”
Aynı şekilde atama bekleyen öğretmenler dışında sağlıkçılar da var. Atama bekleyen öğretmenlere, sağlıkçılara söylüyorum. Biraz sabredin, az kaldı. Hiç kimseyi aç ve açıkta bırakmayacağız. Herkesin işi, gücü olacak.
Bütün polis kardeşlerimin dertlerini biliyorum. Mesai kavramı yok. 24 saat çalışan polis kardeşlerimi de biliyorum. Talimat gelir, ikinci bir emre kadar bekler. Sizden sadece şunu isteyeceğim: Hakkın, hukukun, adaletin yanında olun. Hiçbir güç bu sorunları çözmenize engel olamayacaktır. Bu kardeşiniz bunun teminatıdır.
“DEVLETİN ÇİVİSİNİ ÇIKARDILAR”
Meşhur bir laf var: Hırsız içeriden olursa kapı kilit tutmaz. Devletin bütçesi, bürokrasi darmadağın. Bu sistem, bu yapı böyle gitmez. Bunu demokratik yollarla düzelteceğiz. Bu ülkenin gerçek sahibi bu ülkenin halkıdır. Hiç kimse bunu unutmasın. Devletin sahibi 84 milyondur. Devleti yönetemiyorlar. Devletin çivisini çıkardılar. Saraylı kafasıyla bu iş olmaz.Saray ve şürekası, bir yerden değil 5-6 yerden maaş alanlar. Hakkı olmadığı halde devletin önemli makamlarına getirilenler, beşli çeteler, bunlardan beslenenler, televizyon ekranlarında bir partiliymiş gibi savunan gazeteciler bunlar saraylı kafasını oluşturan bir bütün.


Bu haber 550 kez okundu.
GENEL - 3:26 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İşçi çıkaran fabrika önünde olay !
  İnegöl OSB’de sendikaya üye olduğu için bir işçinin işten çıkarıldığı iddiasıyla fabrika önünde eylem yapıldı.
 • 02
  Bir sigara grubuna daha zam geldi !
  Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, Imperial Tobacco çatısı altındaki sigaralara zam geldiğini duyurdu.
 • 03
  Kani Ademoğlu aday değilim !
  İnegölspor Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu, 14 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan olağan genel kurulda başkanlığa aday olmayacağını açıkladı.
 • 04
  Tarihi projede son engel de ortadan kalkıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin kentin geleceğine damga vuracak Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi Çarşıbaşı Kentsel Tasarım Projesi alanında kalan son bina olan alışveriş merkezine ait binanın yıkımına da başlandı.
 • 05
  PATATESİN FİYATI CEP YAKIYOR !
  Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) fiyat değişimlerini izlediği marketlerdeki gıda maddelerinde son bir yıl içerisinde 2-3 kat fiyat artışı gözlendi.