Açık
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Kılıçdaroğlu-Erdoğan yarışında ilk anket sonuçları geldi

Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığı önceki gün resmen ilan edildi. Kılıçdaroğlu-Erdoğan yarışında son anket sonucu paylaşıldı.
GENEL - Giriş : 07.03.2023 23:36 - Güncellenme : 07.03.2023 23:36 A A

ORC Araştırma cumhurbaşkanlığı aday tercihlerine ilişkin 4-6 Mart tarihleri arasında 28 ilde 1850 katılımcı ile bir anket yapıldı.

Ankette, “Erdoğan/Kılıçdaroğlu yarışında oyunuzu hangi adaya verirsiniz?” sorusu yöneltildi.

Son anket sonuçlarına göre, Millet İttifakı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanlığı yarışını önde bitiriyor.

resim yükle kemeravm.gif

Bu haber 590 kez okundu.
GENEL - 11:36 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Optimar’ın anketine göre partilerin oy oranları
  Seçime kısa bir süre kala sosyal medya ve anket şirketleri tarafından anket çalışmaları hızlandı. Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçim anketi optimar şirketi tarafından yayınlandı. Optimar, 23 ilde 1.916 kişinin katılımı ile 13-18 Mart tarihleri arasında yaptığı anketin sonuçlarını paylaştı.
 • 02
  Ağıralioğlu: Bu vebale ortak olmayacağım
  Yavuz Ağıralioğlu: Parti teşkilatlarımızın hissiyatı ise bilinsin, duyulsun istiyorum. Gelen telefonlardan anlıyorum ki kızgın, kırgın, üzgün, hırpalanmış ve kahırlı bir şekilde oy verilecek. Ben kendi adıma bu vebale ortak olmayacağım.
 • 03
  SOMA MAÇ BİLETİ ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ
  İnegölspor Futbol Şube Sorumlusu Cihan Bozacılar, yarın saat 14.00’da oynanacak Somaspor maçına gelmek isteyen öğrencilerin bilet bedellerinin yönetim kurulu tarafından karşılanacağını açıkladı ve tüm futbol severleri maça davet etti.
 • 04
  Emekliye zam düzenlemesi Meclis’te!
  AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, en düşük emekli maaşının 7 bin 500 liraya çıkarılmasını da içeren kanun teklifinin meclise sunulduğunu duyurarak söz konusu yeni zammın 7 bin 500 lira üzeri alanlara uygulanmayacağını söyledi.
 • 05
  AK Parti Bursa’da kimler aday adayı oldu ?
  28. Dönem Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için AK Parti Bursa Milletvekili aday adaylığı başvurusu yapanların tam listesi belli oldu.
resim yükle
resim yükle