seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Kılıçdaroğlu Erdoğan’a seslendi ; Sen İki Yüzlüsün, Fırsatçısın, Zorba ve Manipülatörsün

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yargıtay’ın Canan Kaftancıoğlu’na verilen cezayı onamasının ardından CHP İstanbul İl Başkanlığı önünde konuştu.
GENEL - Mayıs 13, 2022 11:29 am A A

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yargıtay’ın Canan Kaftancıoğlu’na verilen cezayı onamasının ardından CHP İstanbul İl Başkanlığı önünde konuştu.

Kılıçdaroğlu konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“Yönetenlere, yönetene, Erdoğan’a sesleniyorum. Sen iki yüzlüsün, fırsatçısın, zorba ve manipülatörsün! Canan cesurdur, yüreklidir. 21 Mayıs’taki mitingin adresi Bursa değil İstanbul’dur!”

“Yönetenlere, yönetene, Erdoğan’a sesleniyorum. Sen ikiyüzlüsün, sen fırsatçısın, sen bir zorba ve bir manipülatörsün. Ama zulmün ve küstahlığın son buluyor. Erdoğan yaklaşan gök gürültüsünü duyuyor musun? Bu gürültü mahallelerini sığınmacılara sattığın insanların gürültüsüdür. Bu gürültü aç bıraktığın emeklilerimizin gürültüsüdür. Bu gürültü elektriklerini kestiğin 4 milyon insanın karanlıktaki sesidir. Özgürlüğün şarkısını söyleyen insanların sesini duyuyor musun?

Erdoğan biz göğe baktığımızda sana rağmen her şeyin daha iyiye gideceğini, bu zulmün de son bulacağını bir kez daha huzur ve sükunetin bu ülkeye geri geleceğini hepimiz biliyoruz. Bütün acımasızlıklar senin zayıflıklarından doğuyor. Evet sen zayıfsın biz güçlüyüz. Sen sırça köşkünde yaşayacaksın biz omuz omuza yaşayacağız. Cezalandırmaya çalıştığın Canan’ın arkasında koca bir halk var. Bunu bir an bile aklından çıkarma.

Canan cesurdur, Canan yüreklidir, Canan bizimdir. Herkes duysun! 21 Mayıs günü Bursa’da miting yapacaktık. Buradan duyuyorum artık mitingin adresi Bursa değil İstanbul’dur.

Adalet bu ülkeye ya gelecek ya gelecek.”


Bu haber 10 kez okundu.
GENEL - 11:29 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ