seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Kılıçdaroğlu ; Gerçek enflasyon rakamı yüzde 143

CHP lideri Kılıçdaroğlu grup toplantısında açıklamalada bulundu. TÜİK’in açıkladığı %61 enflasyonun doğru olmadığını belirten CHP lideri gerçek enflasyonun %143 olduğunu iddia etti. Yabancı yatırımcıların Türkiye’yi terk ettiğini belirten Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yüklendi.
EKONOMİ - Nisan 6, 2022 5:40 am A A

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu TÜİK’in açıkladığı enflasyon rakamlarının gerçek olmadığını belirtti. Domatese, patatese, karnıbahara inanılmaz zamlar geldiğini belirten Kılıçdaroğlu, ‘Mutfaklarda yangın var. İnsanlar perişan. Durum onların anlattığı gibi değil. Bayram geliyor. İnsanlar bayramda ne yapacağız diye kara kara düşünüyor.’ dedi.

‘BAYRAM GELİYOR İNSANLAR KARA KARA DÜŞÜNÜYOR’

‘Mutfaklarda yangın var. Depolarda yangın var. Bunu herkes biliyor. Hükümet yetkilileri çıkıp esnafa yardım ediyoruz diyorlar. Öyle anlattıkları gibi değil. İnsanlar perişan. Yağmur gibi zamlar geliyor otobüs şoförleri ne yapacak? Hastasını getirecek vatandaş Ağrı’dan dünyanın parası. Bayram geliyor insanlar bayrama gidip gitmeme konusunda düşünüyor. Uçak daha ucuz. Uçağa devlet desteği var.

‘DOĞRU ENFLASYON RAKAMI %143!’

Patatese yüzde iki yüz yedi zam geldi. Patlıcana yüzde yüz seksen beş. Karnıbahara yüzde yüz kırk altı zam gelmiş. Yüzde 61 enflasyon doğru mu? Benzine yüzde yüz atmış bir zam geldi. Doğru enflasyon rakamı yüzde yüz kırk üç! Enflasyon aldı başını gidiyor. Hükümet sadece vatandaştan fedakarlık bekliyor. Enflasyon en acımasız vergidir. Bütün ekonomi kitapları yazar.

 


Bu haber 400 kez okundu.
EKONOMİ - 5:40 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.