seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Kılıçdaroğlu ; Toplumsal kaos oluşturuyor !

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Kılıçdaroğlu’nun toplumsal kaos oluşturduğunu ifade etti.
GENEL - Ocak 5, 2022 4:52 pm A A

Akbaşoğlu, “Kendileri kapıları zincirleterek, orada görüntü vererek, randevusuz bir şekilde baskın şovlarla devlet kurumlarını itibarsızlaştırmak ve buradan bir toplumsal kaos oluşturma yaklaşımını sergiliyorlar” şeklinde açıklamalarda bulundu.

“KILIÇDAROĞLU KAOS OLUŞTURMAK İSTİYOR”
AKP Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu açıklamasında ayrıca CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alarak, “Kılıçdaroğlu’nun, grup toplantısında ortaya koyduğu bir çerçeve var. Bu çerçeve aslında bizzat kendi yaptığı ve yapmak istediklerini muhatabına yansıtmak suretiyle bir çıngar çıkarmak şeklinde özetlenebilecek, infial ve kaos stratejisini açıkça ele veriyor” ifadelerini kullandı.

resim yükle

Bu haber 0 kez okundu.
GENEL - 4:52 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kılıçdaroğlu ; Toplumsal kaos oluşturuyor !
  AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Kılıçdaroğlu’nun toplumsal kaos oluşturduğunu ifade etti.
 • 02
  Güçlü altyapı, sağlıklı gelecek
  Büyükşehir Belediyesi, 2021 yılını 17 ilçeyi kapsayan yatırımlarla dolu dolu geçirdi. Sağlıklı içme suyunun kentin her noktasına ulaştırılması hedefiyle 2021 yılında 594 bin 600 metre içme suyu hattı imalatı gerçekleştirildi.
 • 03
  Vatandaşa sokağa çıkın çağrısı yaptı !
  Kapatılan Taraf Gazetesi yazarı Ayşe Hür, sosyal medya hesabı üzerinden vatandaşlara sokak çağrısı yaptı.
 • 04
  Korkunç cinayet !
  Konya’da meydana gelen olayda bir kadın, şiddet gördüğü kocasını bıçaklayarak öldürdü.
 • 05
  MARKETLERDE YENİ DÖNEM!
  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı “Plastik Poşetlerin Ücretlendirilmesine İlişkin Usul ve Esaslar” kanununa ilişkin yeni bir düzenleme duyurdu.
>