seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

KILIÇDAROĞLU’NDAN SERT ELEŞTİRİLER !

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Gezi davası sanığı Osman Kavala’nın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası almasına tepki gösterdi.
GENEL - Nisan 27, 2022 3:05 pm A A

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu.

Kılıçdaroğlu’nun konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

“Bu kurgulanmış mahkemede Osman Kavala daha önceden beraat ettiği davada ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkum oldu. Biz sevgili Kavalayı babasıyla tekrar kucaklaştıracağız.

Karanlığa mahkum edilen milyonların sesini dile getirmek istiyorum. Onların sorunlarını sizlere anlatmak istiyorum. Her çocuğun aydınlık bir ortamda başını yatağa koyduğu bir ülke istiyorum.

Ülkeyi kaçak sığınmacılarla dolduranlarla kavga edeceğiz. Yabancılara daire satılsın diye emlak desteği verenlerle kavga edeceğiz. Milyonların elektriğini kesenlerle kavga edeceğiz. Özetle vatanı satanlarla kavga edeceğiz”


Bu haber 420 kez okundu.
GENEL - 3:05 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Erdoğan’dan Maaşlara Zam Müjdesi Geldi!
  Kabine toplantısı sonrasında önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Temmuz ayında maaşlara yapılacak enflasyon ek zammı ve diğer düzenlemeler ile alım gücünün biraz daha iyileştirileceğini duyurdu.
 • 02
  İşçi çıkaran fabrika önünde olay !
  İnegöl OSB’de sendikaya üye olduğu için bir işçinin işten çıkarıldığı iddiasıyla fabrika önünde eylem yapıldı.
 • 03
  Bir sigara grubuna daha zam geldi !
  Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, Imperial Tobacco çatısı altındaki sigaralara zam geldiğini duyurdu.
 • 04
  Kani Ademoğlu aday değilim !
  İnegölspor Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu, 14 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan olağan genel kurulda başkanlığa aday olmayacağını açıkladı.
 • 05
  Tarihi projede son engel de ortadan kalkıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin kentin geleceğine damga vuracak Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi Çarşıbaşı Kentsel Tasarım Projesi alanında kalan son bina olan alışveriş merkezine ait binanın yıkımına da başlandı.