seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Kiloyla alma dönemi bitti !

Hayat pahalılığı her geçen gün artarken, halk kiloyla almaya alışkın olduğu sebze meyveyi artık tek tek satın almaya başladı.
EKONOMİ - Nisan 16, 2022 9:53 pm A A

Bunun son örneklerinden ikisi ünlü işletmeci İzzet Çapa’nın markette fotoğrafını çekip Twitter üzerinden paylaştığı ‘tek tek satılan domatesler’ ve sanatçı Berna Laçin’in kulisine çiçek yerine taneyle gönderilen erikler oldu.

Tek tek paketlenerek satılan sebze meyvelerden domatesin tanesi 2 lira 89 kuruşken, beş-altı adet eriğin fiyatının ise 21 lira 9 kuruştan satıldığı görüldü.

Ünlü işletmeci Çapa, “Domates… Tek tek paketlenmiş… Tanesi 2.89… Kampanyalı fiyatı bu… Acaba başka neler göreceğiz… Çok acayip bir çağ bu… Ve biz de gele gele buna denk geldik çok şükür…” derken, Laçin ise Twitter’dan paylaştığı erik fotoğrafının altına “Oyunuma çiçek çikolata yerine hediye geldi, yılın ilk tadımı . Fiyatı da üstünde” şeklinde not düştü.

 


Bu haber 280 kez okundu.
EKONOMİ - 9:53 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.