seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Kimlik Kartlarında Yeni Dönem!

Kimlik kartlarına e-İmza yükleme işlemlerine yarın 50 ilde başlanacak.
GENEL - Ocak 9, 2022 4:51 pm A A

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık işleri Genel Müdürlüğü tarafından 21 Eylül 2020 tarihinde hayata geçirilen “Hayat Kimliğinle Kolay” projesinin 2’nci adımını oluşturan TC kimlik kartına e-İmza yüklenmesi işlemine yarın 50 ilde başlanacak.
İŞTE O İLLER;
Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Batman, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzurum, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Van ve Zonguldak…


Bu haber 10 kez okundu.
GENEL - 4:51 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kimlik Kartlarında Yeni Dönem!
  Kimlik kartlarına e-İmza yükleme işlemlerine yarın 50 ilde başlanacak.
 • 02
  Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, benzin fiyatlarının Türkiye’de ucuz
  HaberTürk ekranlarında yayınlanan Enine Boyuna programına katılan akademisyen yazar Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, benzin fiyatlarının Türkiye’de ucuz olduğunu iddia etti.
 • 03
  FLAŞ HABER! KDV’YE DÜZENLEME GELİYOR!
  Hayata geçirilen yeni ekonomi modelinde tüm vatandaşları ilgilendiren adımlar atılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başlattığı yeni ekonomi politikaları kapsamında KDV’yle ilgili düzenleme için çalışmalar başladı.
 • 04
  Temel Karamollaoğlu hastaneye kaldırıldı !
  Bir süre önce koronavirüse yakalanan ve tedavisi devam eden Temel Karamollaoğlu hastaneye kaldırıldı.
 • 05
  Mavi Vatan Milli Bir Meselesidir
  İnegöl Belediyesi ile Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Kültür Derneği iş birliğinde düzenlenen “Denizlerimizdeki Misak-ı Milli Mavi Vatan” söyleşisine konuşmacı olarak katılan Müstafi Emekli Tümamiral Cihat Yaycı, “Mavi Vatan milli bir meselesidir. Siyasete bulaştırılmaması gerekir. Bu Türkiye’nin milli politikasıdır. Buna göre savunulmalıdır. Milli politikaya karşı çıkan da milli değildir zaten” dedi.