-2° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Kızılay İnegöl’den eğitim neferlerine ziyaret !

Türk Kızılay İnegöl Şube Yönetimi ve Kadın Kolları her yıl olduğu gibi bu yıl da gönüllü öğretmenlerini unutmadı.
3. Sayfa - Giriş : 02.12.2022 23:35 - Güncellenme : 02.12.2022 23:35 A A

Geçtiğimiz yıl şube yönetimi İnegöl’ün en genç ve en kıdemli öğretmenlerini makamında ziyaret ederek öğretmenler gününü kutlamıştı. Bu yıl da kendilerini her daim destekleyen ve geleceğin iyilik elçilerini yetiştiren gönüllü öğretmenlerinin yanındaydı. Türk Kızılay İnegöl Şube Yönetimi ilk olarak İnegöl İlçe Eğitim Müdürü Sayın Ali Doğru ve İnegöl Milli Eğitim Şube Müdürü Halil İbrahim Zengin makamlarında ziyaret edildi. Sonrasında Fevzi Başaran Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Katırcı, Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve Emrah Ünal ve Şükrü Deremumlu’yu sınıflarında ziyaret ederek destek ve kurumlarına kattıkları değerden dolayı şükranlarını ilettiler. Özel Eğitim Uygulama III. Kademe Okulunun kıymetli müdür, yönetici, öğretmen ve öğrencilerine ziyarette bulunarak hediyelerini takdim ettiler.

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 440 kez okundu.
3. Sayfa - 11:35 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  TÜİK, ocak ayı enflasyon verilerini açıkladı !
  Verilere göre tüketici enflasyonu (TÜFE) yıllık bazda yüzde 57,68 olarak gerçekleşti. Aylık enflasyon ise yüzde 6,65 oldu. Enflasyon, 2022’yi yüzde 64,27 seviyesinde tamamlamıştı.
 • 02
  Motorine bir indirim daha geliyor
  Motorine üst üste gelen üç indirimden sonra bu gece bir indirim daha bekleniyor. Dizel araba kullanan araç sahipleri son günlerde gelen indirimlerle sevinmeye başladı. Brent petrolde yaşanan gelişmeler ve döviz kurundaki değişiklikler sonrası motorine üst üste gelen dördüncü indirim pompa fiyatlarına yansıyacak. Benzinin litresi ise 21 lira 14 kuruştan satılıyor. Bu gece pompaya yansıması beklenen […]
 • 03
  Altını olanlar dikkat !
  FED faiz kararı sonrası gram altın fiyatı rekor kırmıştı. Finans Analisti İslam Memiş ‘fırsata çevirmek’ değerlendirmesinde bulunurken bugün şubat ayı için gerginlik uyarısı yaptı.
 • 04
  İnegöl’de bugün kar yağışı var mı?
  Meteoroloji, 3 Şubat hava durumu raporunu yayımladı. Peki bugün İnegöl’de hava nasıl olacak?
 • 05
  EYT düzenlemesi Komisyon’da kabul edildi
  Emeklilikte Yaşa Takılanlar’a ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.