Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Kızılay’dan teşekkür ziyareti

Geçtiğimiz ay Suriye’de ihtiyaç duyulan un talebine duyarsız kalmayarak birer tır un yardımında bulunan hayır sever İş adamları, İmotim sahibi Mahmut Yaran ve Donami mobilya firması sahibi Muzaffer Yılmaz’a Kızılay yönetimi tarafından  teşekkür ziyareti gerçekleştirildi .
GENEL - Kasım 27, 2019 11:47 pm A A

Yardımların hangi bölgelerde değerlendirildiğini gösteren, Türk Kızılay genel merkezinden gönderilen bir dosya hayırsever iş adamlarına sunuldu.

Yardımsever iş adamlarına Genel merkez adına bir teşekkür plaketi takdim edilirken , önümüzdeki günler Türk Kızılay İnegöl Şubesi olarak birlikte gerek İnegöl’de, gerek yurt dışında, neler yapılabilir konusunda istişareler yapıldı.Kızılay ilçe başkanı ” Ümmetin sorunlarına duyarsız kalmayan hayır severlerimize çok teşekkür ediyoruz, Rabbim hayırlarını kabul etsin” dedi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1270 kez okundu.
GENEL - 11:47 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kantin bilmecesi bitmedi gitti !
  İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisinde bulunan kantin, fiyat anlaşmazlığı nedeniyle mevcut işletmeci tarafından kapatılmıştı. Yeniden ihale edilen kantinin yakın zamanda açılacağı öğrenildi.
 • 02
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 03
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 04
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 05
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.