18° Açık
 • EURO 6.28
 • DOLAR 5.66

Kızılay’ın Yardımları Devam Ediyor

Ramazan bereketini Türkiye’nin her köşesine ve dünyanın dört bir yanına Taşıyan Kızılay ”Ramazan da az çok demeden paylaşırsan Hilal olsun Türkiye” sloganı ile yardım kampanyası başlatmıştı. İnegöl Kızılay şubesi İnegöl’e Hilal oluyor ; İnegöl Kızılay şubesi ev ev dolaşarak ihtiyaç sahibi ailelere 800 gram kıyma ve 800 gram kavurma dağıtıyor. İlgili
Manşet Haber - Mayıs 15, 2019 4:53 pm A A

Ramazan bereketini Türkiye’nin her köşesine ve dünyanın dört bir yanına Taşıyan Kızılay ”Ramazan da az çok demeden paylaşırsan Hilal olsun Türkiye” sloganı ile yardım kampanyası başlatmıştı. İnegöl Kızılay şubesi İnegöl’e Hilal oluyor ; İnegöl Kızılay şubesi ev ev dolaşarak ihtiyaç sahibi ailelere 800 gram kıyma ve 800 gram kavurma dağıtıyor.

Bu haber 170 kez okundu.
Manşet Haber - 4:53 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Balakuş’tan ROK tepkisi
  DP İnegöl İlçe Başkanı Murat Balakuş, Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programına Boşnaklara ağır hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı’nın dönüşüne tepki gösterdi.
 • 02
  Belediyespor’un Sağlık Sponsoru Cihangir Hastanesi Oldu
  İnegöl Belediespor, Özel İnegöl Cihangir Hastanesi ile sağlık sponsorluğu protokolü imzalandı.
 • 03
  Karamollaoğlu HDP’li belediyeleri savundu
  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, üç HDP’li belediyeye kayyum atanmasına Twitter adresinden tepki gösterdi.
 • 04
  Halk otobüsü yaya kadına çarptı
  İnegöl’de Baykoca Mahallesi’nde meydana gelen kazada özel halk otobüsü yaya halindeki genç kadına çarptı.
 • 05
  Vakıfköy Kent Parkı’nda sona doğru
  Altyapıdan ulaşıma, eğitimden tarihi ve kültürel mirasın ayağa kaldırılmasına kadar her alanda hayata geçirdiği yatırımlarla Bursa’yı geleceğe taşıyan Büyükşehir Belediyesi, Bursa’nın yeniden ‘yeşille’ anılması için çevre yatırımlarında da hız kesmiyor. Yeni dönemde Bursa’ya 1,5 milyon metrekare yeni yeşil alan kazandırmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, ağırlıklı olarak Osmangazi ve Nilüfer ilçelerine hitap eden Hüdavendigar Kent Parkı’na benzer […]