17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
casino siteleri
ResimLink - Resim Yükle

KOCASI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLEN GENÇ KADIN TOPRAĞA VERİLDİ

Denizli’de meydana gelen olayda, kocası tarafından silahla vurulan 18 yaşındaki kadın hayatını kaybetti.
3. Sayfa - Haziran 9, 2022 9:31 am A A

Edinilen bilgiye göre olay Merkezefendi ilçesinde meydana geldi. Evli ve 1 çocuk annesi 18 yaşındaki İrem Evren ile eşi arasında çıkan kavgada, genç kadın silahla vurularak öldürüldü. Yapılan otopsinin ardından İrem Evren bugün güvenlik önlemleriyle defnedildi.

Kayıplara karışan katil zanlısı koca ise aranıyor.

kemeravm.gif

Bu haber 630 kez okundu.
3. Sayfa - 9:31 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  ULUDAĞ ELEKTRİK’TEN YEŞİLAY’A ANLAMLI DESTEK
  Sağlık alanındaki ihtiyaçlar doğrultusunda toplumda farkındalık yaratmayı amaçlayan Uludağ Elektrik, bağımlılıkla mücadelede Yeşilay’a destek verdiği proje ile faturalar üzerinden sosyal mesaj veriyor. Bugüne kadar pek çok mesajı müşterilerine ulaştıran Uludağ Elektrik, bağımlılıkla mücadeleye dikkat çekmek için faturalarını yeşil renkte tasarlayarak müşterilerine iletiyor.
 • 02
  10 Terörist etkisiz hale getirildi !
  Milli Savunma Bakanlığı Suriye’nin kuzeyinde icra edilen operasyon kapsamında 10 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
 • 03
  İnegölspor’da flaş gelişme !
  İnegölspor Yönetim Kurulu son günlerde yaşanan olaylarla ilgili önemli kararlara imza attı.
 • 04
  “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz”
  Bursa’yı geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, yeşil kimliğinden uzaklaşan şehrin yeniden ‘Yeşil Bursa’ olarak anılması amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı noktasında da önemli bir mesafe kat etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz” dedi.
 • 05
  4 Gün ücretsiz otobüs kalkacak !
  İnegöl Belediyesi, bu yıl İznik’te yapılacak 4. Dünya Göçebe Oyunları için 4 gün boyunca İnegöl’den ücretsiz araç kaldıracak. Her gün 15.00’da İnegöl’den İznik’e gidecek araçlar, 22.00’da geri dönecek.