17° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

KONURLAR’DA ÖRNEK BULUŞMA

negöl Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Derneği, köyden mahalleye dönüşen bölgelerde sabah namazı ve akabinde kahvaltı programı başlattı. Programın ilki Konurlar Mahallesi’nde gerçekleştirildi.  İnegöl Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Derneği tarafından İnegöl’de bulunan tüm köylerde gerçekleştirilmesi planlanan bir projenin ilk adımı atıldı.  Köy halkı ile birlikte sabah namazında buluşan dernek yetkilileri, namazın ardından kahvaltı ikramı gerçekleştiriyorlar. İlk […]
Güncel - Şubat 23, 2015 8:13 pm A A
negöl Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Derneği, köyden mahalleye dönüşen bölgelerde sabah namazı ve akabinde kahvaltı programı başlattı. Programın ilki Konurlar Mahallesi’nde gerçekleştirildi

İnegöl Ertuğrulgazi Kültür ve Yatma Derneği tarafından İnegöl’de bulunan tüm köylerde gerçekleştirilmesi planlanan bir projenin ilk adımı atıldı.

 Köy halkı ile birlikte sabah namazında buluşan dernek yetkilileri, namazın ardından kahvaltı ikramı gerçekleştiriyorlar. İlk ayağı Konurlar Mahallesi’nde gerçekleştirilen programın her hafta başka bir mahallede gerçekleştirileceği ve bu vesileyle tüm mahallelerin ziyaret edileceği ifade edildi. Dernek yetkilileri programın bir sonraki seferini ilçe protokolü ile birlikte gerçekleştirmek istediklerini belirttiler.


Bu haber 1490 kez okundu.
Güncel - 8:13 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Çarşıda Yüzler Gülüyor !
  Koronavirüs tedbirleri kapsamında Mart ayı sonlarında dükkanlarını kapatan çarşı esnafı, yeni sosyal hayat kuralları kapsamında Bursalılara hizmet vermeye başladı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da çarşı esnafını ziyaret ederek hayırlı ve bol kazançlar diledi.
 • 02
  Bursa Valiliğinden Flaş Açıklama Geldi !
  Bursa Valiliği yeni il hıfzısıhha kurulu kararlarını açıkladı.
 • 03
  İnegöl’lü Galerici Bursa’da Öldürüldü !
  İnegöl’de Galericilik yapan Hayrullah Yücel Çalışmaz Bursa’da otomobiliyle seyir halindeyken yanında bulunan ve kimliği henüz belirlenemeyen kişi yada kişiler tarafından tabancayla vurularak öldürüldü.
 • 04
  Bilim Kurulu Üyesi Açıkladı !
  Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi ve Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Tevfik Özlü, NTV’de konuk olduğu bir yayında 1 Haziran’dan itibaren başlayan yeni normalleşme süreci ve koronavirüs salgınının Türkiye’deki seyri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
 • 05
  İnegöl’de Feci Kaza !
  Akşam saatlerinde Ahmet Türkel Çevreyolu üzerinde meydana gelen kazada kontrolden çıkan otomobil sitenin isninat duvarına çarptı, Kaza sonucu araçta bulunan 1’i ağır 3 kişi yaralandı.
şanlıurfa araç kiralama