18° Açık
 • EURO 6.35
 • DOLAR 5.75

KONURLAR’DA ÖRNEK BULUŞMA

negöl Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Derneği, köyden mahalleye dönüşen bölgelerde sabah namazı ve akabinde kahvaltı programı başlattı. Programın ilki Konurlar Mahallesi’nde gerçekleştirildi.  İnegöl Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Derneği tarafından İnegöl’de bulunan tüm köylerde gerçekleştirilmesi planlanan bir projenin ilk adımı atıldı.  Köy halkı ile birlikte sabah namazında buluşan dernek yetkilileri, namazın ardından kahvaltı ikramı gerçekleştiriyorlar. İlk […]
Güncel - Şubat 23, 2015 8:13 pm A A
negöl Ertuğrulgazi Kültür ve Yaşatma Derneği, köyden mahalleye dönüşen bölgelerde sabah namazı ve akabinde kahvaltı programı başlattı. Programın ilki Konurlar Mahallesi’nde gerçekleştirildi

İnegöl Ertuğrulgazi Kültür ve Yatma Derneği tarafından İnegöl’de bulunan tüm köylerde gerçekleştirilmesi planlanan bir projenin ilk adımı atıldı.

 Köy halkı ile birlikte sabah namazında buluşan dernek yetkilileri, namazın ardından kahvaltı ikramı gerçekleştiriyorlar. İlk ayağı Konurlar Mahallesi’nde gerçekleştirilen programın her hafta başka bir mahallede gerçekleştirileceği ve bu vesileyle tüm mahallelerin ziyaret edileceği ifade edildi. Dernek yetkilileri programın bir sonraki seferini ilçe protokolü ile birlikte gerçekleştirmek istediklerini belirttiler.

Bu haber 440 kez okundu.
Güncel - 8:13 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Münür Kaner aday olacak
  İnegölspor yönetim kurulunun olağanüstü kongre kararı ardından kulisler hareketlendi. Eski başkan Münür Kaner’in aday olacağı öğrenildi.
 • 02
  Orhaniyespor transferin iddialı takımı
  Tevfik Demirhan başkanlığında yeni bir yapılanmaya giden Orhaniye Spor transfere hızlı başladı.
 • 03
  Bursa’ya şehit ateşi düştü
  Adana’da askerlik görevini yapan Şükrü Gündüz sabah saatlerinde geçirdiği beyin kanaması sonucunda şehit düştü.
 • 04
  İnegöl’de Roma mezarı
  İnegöl’de hayırseverler tarafından yapılacak okulun temel hafriyatında Roma dönemi ait mezar taşı bulunmasının ardından okul inşattı durduruldu. Bursa’dan gelen yetkililer bölgede kazı çalışmaları yaptı. Yapılan çalışmalar neticesinde yine roma dönemine ait olduğu tahmin edilen malzemeler bulundu. Yetkililer tarafından bulunan malzemeler Bursa’ya götürüldü.
 • 05
  İnegölspor olağanüstü kongreye gidiyor
  İnegölspor’un önünü açmak ve içinde bulunan sıkıntılı süreci aşabilmek adına yönetim kurulu geçtiğimiz çarşamba günü yapılan Yönetim Kurulu toplantısında olağanüstü kongre kararı aldı.