Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Korkutan Deprem !

İzmir Karaburun açıklarındaki depreme ilişkin İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı’ndan açıklama geldi.
3. Sayfa - Nisan 6, 2021 11:31 pm A A

İçişleri Bakanlığı AFAD Deprem Dairesi Başkanlığı, İzmir’deki depremin saat 22.59’da meydana geldiğini, depremin büyüklüğünün 3.8 olduğunu belirtirken, depremin yerin 6.46 kilometre derinliğinde kaydedildiğini açıkladı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 3800 kez okundu.
3. Sayfa - 11:31 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bursa’nın sokakları notalarla renkleniyor !
  Bursa’da sokak müzisyenlerinin daha sağlıklı şartlarda çalışabilmeleri için Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Bursa’nın her sokağı ayrı bir şarkı” projesi, müzisyenlerin şehir merkezinde verdiği mini konserle start aldı.
 • 02
  Zabıtadan polise pastalı kutlama !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi zabıtası, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ıncı yılını, Acemler’deki kontrol noktasında nöbet tutan polislere pasta keserek kutladı.
 • 03
  Mhp’li isimlere silahlı saldırı !
  Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır İl Başkan Yardımcılarına silahlı saldırı düzenlendi.
 • 04
  Müzelerimiz örnek olmaya devam ediyor !
  Balıkesir Gömeç ilçesine ve Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde Kent Müzesi kazandırmak isteyen Gömeç Belediyesi ile Mustafakemalpaşa Belediyesi, İnegöl Kent Müzesi ile Mobilya Müzesini örnek alıyor. İki belediyeden gelen heyetler, müzelerde inceleme yaparak bilgi aldı.
 • 05
  BANKALAR MESAİ SAATLERİNİ DEĞİŞTİRDİ !
  Koronavirüs vaka sayılarının 50 binin üzerine çıkmasıyla özel sektör de kendine göre tedbirler almaya başladı. İlk adımı atan bankalar, mesai saatlerini değiştirdi. İşte bankaların güncel çalışma saatler.