Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Korkutan Depremler !

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Muğla’nın Datça ilçesi açıklarındaki depremlere ilişkin bilgilendirme yayımladı.
3. Sayfa - Nisan 8, 2021 6:01 pm A A

Büyüklüğü 3.9 ile 3.7 arasında 4 depremle sarsılan ilçede kısa süreli panik meydana geldi. Gece saatlerinde de bir deprem bilgilendirmesi daha yapıldı. AFAD Deprem Dairesi tarafından yapılan açıklamada, Datça açıklarındaki depremin büyüklüğünün 3.7 olduğu, depremin 01.35’te 7.6 kilometre derinlikte kaydedildiği açıklandı. Dün de sabah saatlerinde 3.9 büyüklüğünde sarsılan Datça’da bir çok deprem meydana gelmişti.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 3070 kez okundu.
3. Sayfa - 6:01 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Zabıtadan polise pastalı kutlama !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi zabıtası, Türk Polis Teşkilatı’nın 176’ıncı yılını, Acemler’deki kontrol noktasında nöbet tutan polislere pasta keserek kutladı.
 • 02
  Mhp’li isimlere silahlı saldırı !
  Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır İl Başkan Yardımcılarına silahlı saldırı düzenlendi.
 • 03
  Müzelerimiz örnek olmaya devam ediyor !
  Balıkesir Gömeç ilçesine ve Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde Kent Müzesi kazandırmak isteyen Gömeç Belediyesi ile Mustafakemalpaşa Belediyesi, İnegöl Kent Müzesi ile Mobilya Müzesini örnek alıyor. İki belediyeden gelen heyetler, müzelerde inceleme yaparak bilgi aldı.
 • 04
  BANKALAR MESAİ SAATLERİNİ DEĞİŞTİRDİ !
  Koronavirüs vaka sayılarının 50 binin üzerine çıkmasıyla özel sektör de kendine göre tedbirler almaya başladı. İlk adımı atan bankalar, mesai saatlerini değiştirdi. İşte bankaların güncel çalışma saatler.
 • 05
  10 kat arttı !
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul’da il sağlık yöneticileriyle salgın sürecini değerlendirdiklerini vurgulayarak, Mart başına göre vaka sayılarında 10 kat artış gördüklerini duyurdu.