seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

KORKUTAN GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Uzun bir süredir dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına ilişkin korkutan bir açıklama geldi.
GENEL - Ocak 12, 2022 4:44 pm A A

Koronavirüs salgını tüm dünyada hız kesmeden devam ediyor. Cwmbran’daki Grange Üniversite Hastanesi’nde yoğun bakım doktoru David Hepburn, yaptığı açıklamasında tüm dünya ile önemli bir bilgiyi paylaştı.
İngiliz doktor yaptığı açıklamasında koronavirüsten ölenlerle ilgili korkutan gerçeği açıkladı. Dr. Hepburn yaptığı açıklamasında koronavirüsten ölen kişilerin genellikle sağlıklı insanlar olduğunu ve genellikle altta başka bir sağlık sorununun olmadığını söyledi.
“ALTTA BAŞKA BİR HASTALIKLARI YOK”
Dr. Hepburn, yaptığı açıklamasında “Şu anda yoğun bakımlarda aşırı bir yoğunluk yok. Ancak virüs nedeniyle kaybettiğimiz hastalar var. Üstelik altta yatan başka bir hastalıkları yok ve baktığınız zaman hepsinin 30 yıldan fazla yaşayacak insanlar olduğunu düşünürsünüz” ifadesini kullandı.
YOĞUN BAKIMDA AŞISIZ İNSANLAR VAR
Uzman isim, açıklamasının devamında yoğun bakımda yatan kişilerin de genellikle aşısız olduklarını belirterek, “Omicron varyantında henüz zirve vaka sayısına ulaşılmadı. Bu nedenle yoğun bakımlarda da tedirgin bir bekleyiş var. Fakat yoğun bakımdaki insanlar genç ve aşısız insanlar” dedi.


Bu haber 10 kez okundu.
GENEL - 4:44 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ