23° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Koronavirüs İnegöl’de bir can daha aldı !

İnegöl Devlet Hastanesinde koronavirüs nedeniyle tedavi gören bir kişi daha hayatını kaybetti. Vaka sayılarında artış devam ederken, ilçede hayatlarını kaybedenlerinin sayısı son ölümle birlikte 31’e yükseldi.
GENEL - Ağustos 15, 2020 11:19 am A A
Haziran ayındaki normalleşme sürecesinde İnegöl’de koronavirüs tablosu gittiçe kötüleşiyor. Dünya genelinde Milyonlarca kişi bu hastalığa yakalanırken, İnegöl’de ise bu sayı binleri geçti. Hayatlarını kaybedenlerin sayısı ise her gün artıyor. Bu hafta koronadan dolayı 2 kişi daha hayatını malesef kaybetti. Vaka sayılarındaki artış ise sürüyor. İnegöl’de dün geç saatlerde hayatını  kaybeden bir vatandaşla birlikte korona virüsüne bağlı ölü sayısı 31. oldu.

Diğer illerden ve yurt dışından gelen ve İnegöl’de defnedilen vatandaşlarla birlikte  toplam ölüm sayısı 50’e yakın. Artan vaka sayıları sonrasında yetkililer özellikle İnegöllüleri maske, mesafe ve hijyen konusunda uyarmaya devam ediyor.

İnegöl’de bu konuda emniyet ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.


Bu haber 1660 kez okundu.
GENEL - 11:19 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegölspor’a Galatasaray’dan transfer
  TFF 2. Lig Beyaz Grup Ekiplerinden İnegölspor, Galatasaray altyapısından yetişen genç yıldız, Süleyman Luş’u (19) kadrosuna katmak için harekete geçti.
 • 02
  Orhaniye Mahallesi Modern Otoparkına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Orhaniye Mahallesinde mezbelelik haldeki boş alanı modern bir otoparka dönüştürdü. Yapılan çalışmayla bölgenin çehresi de değişti.
 • 03
  Ana Kucağı’nda eğitim başlıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, özellikle dar gelirli ailelerin çocuklarının da okul öncesi eğitim hizmetlerinden faydalanabilmesi amacıyla geçen yıl hizmete açtığı Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezlerinde 2020 – 2021 eğitim dönemi 21 Eylül Pazartesi günü başlıyor.
 • 04
  Başkan Taban Belediyeye Yürüyerek Geldi
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında “İşine Hareket Kat” sloganıyla düzenlenen evden işe yaya olarak gitme etkinliğine dahil oldu. Taban, sabah evden belediye binasına yürüyerek geldi.
 • 05
  İnegöl Beton Yollar İle Kaplanmaya Devam Ediyor
  Organize Sanayi Bölgesinde devam eden beton yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, şuana kadar 5 kilometrelik beton yol uygulandığını hatırlattı. Taban, “Önümüzde 15-20 alanın programı var. Biri bitince hemen diğerine geçiyoruz. Çalışmalarımız hızlı hızlı devam edecek. Sırasıyla da her alana ulaştıracağız” dedi.