-16° Sisli
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

Koyun hırsızı suçüstü yakalandı !

İnegöl’e bağlı kırsal Esenköy Mahallesi’nde meydana gelen olayda, köye hayvan bakmak için geldiğini iddia eden şahıs, bir ağılda bulunan 60 koyunu çalmaya çalışırken fark edilince kaçtı.
3. Sayfa - Ocak 12, 2021 9:05 pm A A

Olay bugün öğlen sularında kırsal Esenköy Mahallesi’nde meydana geldi. Köye hayvan bakmak için geldiğini iddia eden bir şahıs, köy çıkışında bulunan Cafer Keyik’e ait ağılda bulunan 60 koyunu çalmak istedi. Cafer Keyik durumu fark edince yaya olarak hırsızı kovaladı. Arabasına kaçan hırsız minübüse attığı 2 koyunla birlikte hızla olay yerinden uzaklaştı ama Cafer Keyik de takibe traktörle devam etti. Bir müddet sonra gözden kaybolan hırsız en son Kestel’e bağlı Babasultan Mahallesi’ne giriş yaparken güvenlik kameraları tarafından tespit edildi.

Cafer Keyik ise koyunlarını çalmak isteyen hırsızdan şikayetçi oldu. Güvenlik güçleri şimdi her yerde hırsızlık şüphelisi şahsı arıyor.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 6820 kez okundu.
3. Sayfa - 9:05 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  3 kişi tutuklandı !
  Yeniceköy Mahallesi’ndeki bir evde işlenen cinayetle alakalı jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan 11 kişiden 3’ü tutuklandı.
 • 02
  Can dostları unutulmadı !
  Limak Enerji, sokak hayvanlarının hayatına dokunmaya devam ediyor. Şirket, ‘Sevgimiz, Enerjimiz Sizinle’ projesi kapsamında pandemi tedbirleri ve kış ayları nedeniyle evlerde zaman geçirilen bu dönemde yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını mamasız ve susuz bırakmadı.
 • 03
  Dev firmalara inceleme !
  Migros, Carrefoursa, Teknosa, Tekzen, Metro, Media Market, Vatan unvanlı yedi markete inceleme başlatıldı.
 • 04
  ZORUNLU DEPREM SİGORTASINDA TARİFE DEĞİŞTİ
  Tüm ev ve iş yeri sahiplerinin yaptırması gereken Zorunlu Deprem Sigortası’nda değişiklik yapıldı. Her yıl güncellenen tarifeler Resmi Gazete’den duyuruldu.
 • 05
  İŞTE NORMALLEŞME PLANI
  Koronavirüste vaka sayılarında yüzde 60’a varan gerileme ve aşılama çalışmalarıyla birlikte salgın yasaklarında esneme gündeme geldi.