seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Kozluca Mahallesi Yeni Meydan Ve Konağına Kavuştu

İnegöl Belediyesi, Kozluca Mahallesinde mahalle konağı tadilatı ve meydan düzenlemesi gerçekleştirdi. Meydandaki eski binanın yıkılmasıyla güzel bir mahalle meydanı oluşturulurken, konakta baştan aşağı yenilenerek modern bir mahalle konağı kazandırıldı.
GENEL - Ocak 11, 2022 4:48 pm A A

İnegöl Belediyesi, mahalle konağı tadilatları kapsamında 2021 yılında 7 mahalle konağını yeniledi. Fevziye, Hasanpaşa, Esenköy, Bahçekaya, Hamzabey ve İsaören Mahalle Konaklarının ardından son olarak Kozluca Mahalle Konağı yenilenerek modern bir hale kavuşturuldu. Kozluca Mahallesinde ayrıca konağında yanındaki eski binanın yıkımı yapılarak mahalleye yeni bir meydan da kazandırıldı.

KÜÇÜK DOKUNUŞLARLA BÜYÜK FARKINDALIKLAR

Belediye Başkanı Alper Taban, bugün beraberindeki heyetle birlikte tamamlanan çalışmaları incelemek üzere Kozluca Mahallesini ziyaret etti. İnceleme sonrası bir açıklama da yapan Başkan Alper Taban, “Kozluca Mahallemizde mahalle konağı tadilatıyla birlikte eski bir binanın yıkımı ve meydan düzenlemesi gerçekleştirdik burada. Bu çalışmaları yerinde incelemek ve görmek adına bugün buradayız. Özellikle köyden kırsal mahalleye dönüşen merkezlerimizde eksiklerimizi gidermek adına bazı çalışmalar yürütüyoruz. Muhtarlarımızın talep ve istekleri, mahalle sakinlerimizin ilettikleri doğrultusunda revizyonlar yapıyoruz. Burada da çok güzel bir mahalle konağına, yaz kış oturma alanına kavuşturmuş olduk meydanımızı. Bunlar bizim küçük dokunuşlarla büyük farkındalıklar dediğimiz çalışmalar. Çünkü nihayetinde merkez olan yerler” dedi.

Kırsal mahallelerin eskiye göre daha değerli hale geldiğini de hatırlatan Başkan Alper Taban, “Mahalle konağında kahvehanesinden lavabolarına, muhtarlık odası ve oturma alanlarına kadar meydanla birlikte düzenlendi. Meydanda bir miktar daha açıldığından daha kullanışlı hale geldi. Kırsal mahallelerimizin de eskiye nazaran daha kıymetli olduğunu biliyoruz. Burada da misafirlerimiz olduğunda onları en güzle şekilde ağırlayacağımız mekanlar oluyor bu mahalle konakları. Çalışmanın mahallemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Kozluca Mahalle Muhtarı İbrahim Bayram ise yapılan çalışma için Başkan Alper Taban ve İnegöl Belediyesine teşekkür etti.


Bu haber 10 kez okundu.
GENEL - 4:48 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kozluca Mahallesi Yeni Meydan Ve Konağına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Kozluca Mahallesinde mahalle konağı tadilatı ve meydan düzenlemesi gerçekleştirdi. Meydandaki eski binanın yıkılmasıyla güzel bir mahalle meydanı oluşturulurken, konakta baştan aşağı yenilenerek modern bir mahalle konağı kazandırıldı.
 • 02
  Sarıkamış şehitleri Bursa’da anıldı
  Harekâtın 107’nci yıl dönümünde Sarıkamış şehitleri, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kent Konseyi’nin destekleriyle Uludağ’da düzenlenen programda bir kez daha rahmetle anıldı.
 • 03
  Deha Kids 10 Ocak çalışan gazeteciler günümüzü kutladı !
  İnegöl’de hizmet veren Deha Kids Anaokulu öğretmen ve öğrencileri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle ‘İnegöl’ün Sesi, Gündem İnegöl ve İnegöl Yerel Haber kurumlarını ziyaret etti.
 • 04
  Bireysel Çöp Konteyneri Uygulamasında Sona Gelindi !
  Temizlik konusunda aldığı radikal kararlar ve hayata geçirdiği projelerle Türkiye’nin en temiz şehir unvanına aday olan İnegöl Belediyesi, 2021 yılında merkez mahallelerde bireysel çöp konteyneri dağıtımlarını sürdürdü. 19 mahallede tamamlanan dağıtımlar Akhisar ve Huzur Mahallelerinde Ocak ayı sonuna kadar tamamlanacak. Proje nihayete erdiğinde 18 bin 760 adet farklı boyutlarda bireysel çöp konteyneri ve 82 bin 420 adette geri dönüşüm kutusu dağıtılmış olacak.
 • 05
  İl Şampiyonasını 7 Kupa 25 Madalya İle Tamamladılar
  İnegöl Belediyesi DOSTUM Oryantiring Takımı, İnegöl’de yapılan 2022 yılının ilk Oryantiring Şampiyonasında kupa ve madalyalara ambargo koydu. 13 kulüpten 400 sporcunun yarıştığı İl Şampiyonasında DOSTUM takımı 7 kupa kazanırken, bireysel olarak da sporcular 25 madalya aldı.