13° Açık
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

KRİTERLERİMİZ BELLİ

Saadet Partisi İlçe Başkanı Ertan Sütçü, 7 Haziran genel seçimleriyle ilgili ortaya atılan ittifak söylentileri için; milli ve manevi değerlere sahip olan her görüşle, ülke menfaatleri için beraber olabileceklerini söyledi. Saadet Partisi İlçe Başkanı Ertan Sütçü, muhalefet partileri arasında güç birliği sağlanması konusunda çıkan söylentilerle ilgili açıklamalarda bulundu. RESMİ GİRİŞİM SÖZ KONUSU DEĞİL “Biz, milli […]
Siyaset - Mart 26, 2015 8:32 am A A

Saadet Partisi İlçe Başkanı Ertan Sütçü, 7 Haziran genel seçimleriyle ilgili ortaya atılan ittifak söylentileri için; milli ve manevi değerlere sahip olan her görüşle, ülke menfaatleri için beraber olabileceklerini söyledi.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Ertan Sütçü, muhalefet partileri arasında güç birliği sağlanması konusunda çıkan söylentilerle ilgili açıklamalarda bulundu.

RESMİ GİRİŞİM SÖZ KONUSU DEĞİL

Biz, milli ve manevi değerlere sahip olan her görüş ile ülke menfaatleri için bütün adımları atarız.”diyen SPİlçe Başkanı Ertan Sütçü, Milli ve manevi değerlere sahip, ülkemizin menfaatleri doğrultusunda hareket eden her oluşumla ülkemiz için gayret gösterir ve beraber oluruz fakat şuan bu konuyla alakalı resmi düzeyde herhangi bir girişim içerisinde bulunulmuş değil. Şuan seçmenler tarafından bu konu dillendiriliyor, arzu ediliyor. Fakat şuana kadar bu konuyla alakalı bize ulaşan bir resmi girişim söz konusu değil. Biz inşallah Saadet Partisi olarak mecliste en güçlü şekilde yer alma adına bütün plan ve çalışmalarımızı yapıyoruz” dedi.

KRİTERLERİMİZ BELLİ

Genel Merkezlerinden bu konuyla alakalı herhangi bir çalışmasının olmadığını belirten Sütçü, “3 aylık bir süreç var. 7 Nisan’da listeler belli olacak. Kalan 1 aylık süreç içerisinde ne olur, neler yaşanır onu bilemiyoruz. Siyasette 1 saat dahi çok uzun bir zamandır. Saadet Partimizin kriterleri bellidir. Milli ve manevi değerleri ön planda tutan, ülkemizin hayrına çalışacak bir girişim, bir oluşum olması durumunda bu noktada Saadet Partisi üzerine düşen vazifeyi yapar” şeklinde konuştu.

ÖNEMLİ OLAN GENEL MERKEZİN AÇIKLAMALARI

Birleşme söz konusu olması zaman Saadet Partisi çatısı altında mı olmalı?” sorusunu yanıtlayan Sütçü, “Şuan bu konuyla alakalı herhangi bir şey ifade edemem. Genel Merkezimizin bu konudaki açıklamaları bizim için önemlidir” diyerek sözlerini sonlandırdı.


Bu haber 1210 kez okundu.
Siyaset - 8:32 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tarihi fırsat olabilir !
  Kamu bankaları öncülüğünde başlayan ve Emlak Konut GYO ile devam eden konut kampanyasında bir hamle daha geldi.
 • 02
  O Anne’den ilginç tepki !
  Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde, beğendiği ayakkabıyı almadığı için kızı tarafından merdivenlerden itildiği iddiasıyla sosyal medyada yayınlanan görüntüdeki, anneye polis ulaştı. Kızından şikayetçi olmayan anne, görüntüleri çekip, sosyal medyada paylaşan kişiden şikayetçi oldu.
 • 03
  Geri sayım başladı !
  Türkiye’de yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla birlikte uygulanan kısıtlamalar 1 Haziran’da büyük ölçüde kaldırıldı.
 • 04
  Otomobil alacaklar dikkat !
  Kredi faizlerinin düşmesiyle sıfır otomobile ilgi arttı. Markalar, düşen satışları artırmak için kampanyalar düzenlerken, vatandaşlar da 2020 model araçların fiyatlarını araştırmaya başladı.
 • 05
  Destek arayışları devam ediyor !
  İnegölspor yönetim kurulu destek arayışlarına kaldığı yerden devam ediyor.
şanlıurfa araç kiralama