29° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Küçük çocuk hastanelik oldu !

İnegöl’e bağlı kırsal Cerrah Mahallesinde meydana gelen olayda 2 yaşındaki bir çocuk su yerine yanlışlıkla tiner içince hastanelik oldu.
3. Sayfa - Haziran 14, 2020 3:02 pm A A

Olay İnegöl’e bağlı kırsal Cerrah Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Cerrah Mahallesi Celalbayar Caddesi üzerinde yaşayan O.K. ile A.K. çiftinin 2 yaşındaki çocukları Ö.K. oyun oynadığı sırada su yerine yanlışlıkla tiner içti. Çocuklarının tiner içtiklerini farkeden çift özel bir otomobil ile tiner içen çocuklarını İnegöl devlet hastanesi acil servis bölümüne kaldırdı. Burada tedavi altına alınan talihsiz çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken olayla alakalı soruşturma başlatıldı.


Bu haber 1290 kez okundu.
3. Sayfa - 3:02 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Oryantrin’de sezon tescillendi !
  Panndemi süresi nedeniyle Türkiye Oryantiring Federasyonu, 2019-2020 sezonunun müsabakalar tamamlanamadan tescillenmesine karar verdi. İnegöl Belediyesi DOSTUM Oryantiring Takımı, bu sonuçlarla sezonu 5 Türkiye derecesi ile tamamlamış oldu.
 • 02
  3 Bölgede yıkım çakışmaları gerçekleştirildi !
  İnegöl Belediyesi 3 ayrı noktada kaçak yapı, tehlike arz eden metruk yapı ve bir kamu binasının yıkımını gerçekleştirdi.
 • 03
  Üreten kadınlara Büyükşehir desteği !
   Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa’daki kadın kooperatiflerinin ve üreten kadın derneklerinin temsilcileriyle bir araya geldi. Türk toplumunda kadının ayrı bir yeri olduğunu hatırlatan Başkan Aktaş, üreterek ülkesine ve ailesine katkı sunan kadınların desteklenmesinin de bir o kadar önemli olduğunun altını çizdi.
 • 04
  İkinci el otoda neler oluyor ?
  Ağustos ayı sonunda yapılan ÖTV düzenlemesiyle birlikte artan yeni otomobil fiyatları, 2. el otomobil pazarına da yansıdı. 
 • 05
  O süre 2 ay uzatıldı !
  Adalet Bakanlığı, koronavirüs tedbirleri kapsamında açık cezaevinde bulunan hükümlülerin izin sürelerinin 2 ay daha uzatıldığını bildirdi.