18° Açık
 • EURO 6.35
 • DOLAR 5.75

Küçük Kızın Ölümüyle İlgili İki Gözaltı

Dün meydana gelen ve tüm İnegöl’ü yasa boğan  Melisa Tuana Memiş, yemek yedikten sonra fenalaşmış ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirmişti. Olayın ardından harekete geçen savcı ve emniyet ekipleri, söz konusu oyun evinde incelemelerde bulunurken; oyun evinin bağlı olduğu derneğin başkanı ile bayan görevli gözaltına alındı.
GENEL - Kasım 8, 2018 12:03 pm A A

Dün meydana gelen ve tüm İnegöl’ü yasa boğan  Melisa Tuana Memiş, yemek yedikten sonra fenalaşmış ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirmişti.

Olayın ardından harekete geçen savcı ve emniyet ekipleri, söz konusu oyun evinde incelemelerde bulunurken; oyun evinin bağlı olduğu derneğin başkanı ile bayan görevli gözaltına alındı.

Bu haber 210 kez okundu.
GENEL - 12:03 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Münür Kaner aday olacak
  İnegölspor yönetim kurulunun olağanüstü kongre kararı ardından kulisler hareketlendi. Eski başkan Münür Kaner’in aday olacağı öğrenildi.
 • 02
  Orhaniyespor transferin iddialı takımı
  Tevfik Demirhan başkanlığında yeni bir yapılanmaya giden Orhaniye Spor transfere hızlı başladı.
 • 03
  Bursa’ya şehit ateşi düştü
  Adana’da askerlik görevini yapan Şükrü Gündüz sabah saatlerinde geçirdiği beyin kanaması sonucunda şehit düştü.
 • 04
  İnegöl’de Roma mezarı
  İnegöl’de hayırseverler tarafından yapılacak okulun temel hafriyatında Roma dönemi ait mezar taşı bulunmasının ardından okul inşattı durduruldu. Bursa’dan gelen yetkililer bölgede kazı çalışmaları yaptı. Yapılan çalışmalar neticesinde yine roma dönemine ait olduğu tahmin edilen malzemeler bulundu. Yetkililer tarafından bulunan malzemeler Bursa’ya götürüldü.
 • 05
  İnegölspor olağanüstü kongreye gidiyor
  İnegölspor’un önünü açmak ve içinde bulunan sıkıntılı süreci aşabilmek adına yönetim kurulu geçtiğimiz çarşamba günü yapılan Yönetim Kurulu toplantısında olağanüstü kongre kararı aldı.