seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Kurşunlu Mahallesi Baştan Aşağı Yenileniyor

İnegöl Belediyesi, altyapı çalışmaları tamamlanan Kurşunlu Mahallesinde üstyapıyı da yeniliyor. Belediye Başkanı Alper Taban Kurşunlu’da devam eden 8 sokakta 3 bin 500 metre yol kaplaması, 15 sokakta bölgesel tamiratlar ve 35 ayrı sokakta parke taş kaplaması çalışmalarını yerinde inceledi.
GENEL - Aralık 14, 2021 5:57 pm A A

İnegöl Belediyesi, Kurşunlu Mahallesinde doğalgaz başta olmak üzere tamamlanan altyapı çalışmalarının ardından üstyapıyı da yenilemek için kolları sıvadı. Bölgede hummalı bir çalışma sürdürülürken, 8 sokakta 3 bin 500 metre yol kaplaması, 15 sokakta bölgesel tamiratlar ve 35 ayrı sokakta parke taş kaplaması çalışması gerçekleştirilecek. Toplamda 3 milyon TL’lik üst yapı yatırımıyla ilgili devam eden çalışmaları Belediye Başkanı Alper Taban beraberindeki AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş ve parti yöneticileri ile meclis üyelerinin katılımıyla yerinde inceledi.

KURŞUNLU’NUN EKSİKLERİ BİR BİR TAMAMLANDI

Vatandaşlarla bir araya gelip istişarelerde bulunan Başkan Taban, devam eden çalışmalara ilişkin de açıklamalarda bulundu. Taban, “Kurşunlu Mahallemizde devam eden çalışmalarımızı yerinde inceledik. Biliyorsunuz Kurşunlu ile ilgili sözlerimiz, vaatlerimiz vardı. Bunlarla ilgili olarak altyapı yatırımlarının tamamlanması, içme suyu probleminin giderilmesi, beraberinde doğalgazın bölgeye ulaştırılarak kullanıma sunulması gibi pek çok konu başlığı altında çalışmalarımızı yürüttük. Tabi altyapı çalışmalarını tamamlamadan da yol kaplaması ve tretuvar çalışmalarını yapmak çok mümkün olmuyor. Gördüğünüz gibi arkadaşlarımız şu an her alanı ayağa kaldırarak buralarda elektrik aydınlatmalarından tutun da tretuvar, kaldırım ve yol kaplamasına kadar çalışmaları tamamlayacaklar” dedi.

BÖLGEDE YAPILACAK ÇALIŞMALAR

Yapılan çalışmalar hakkında da bilgi veren Alper Taban, şöyle devam etti: “Burada neler yapılıyor bunlarla ilgili de bilgi vermek gerekirse; 8 sokakta yaklaşık 3 bin 500 metre yol kaplaması yapılacak. 15 sokağımızda bölgesel olarak tamiratlar yapılacak. Yine 35 ayrı sokağımızda da parke taş kaplaması yapılacak. Nihayetinde tertemiz bir kullanım alanına mahalle sakinlerimiz kavuşmuş olacak.”

“BÜTÇESİNİ EN FAZLA YATIRIMA DÖNÜŞTÜREN BELEDİYE, İNEGÖL BELEDİYESİ”

“Ben burada yapılan çalışmaları şöyle kıymetli buluyorum; bir yerde yaşam varsa, orada bir nefes varsa bizler de o insanların ihtiyaçlarını bir bir gidermek zorundayız. Allah’a hamdolsun İnegöl Belediyesi son dönemde yaptığı yatırımlarla en uç noktadan en merkezi noktaya kadar eksikleri giderme noktasında hızlı şekilde hareket edebiliyor. Türkiye genelinde bütçesini en fazla yatırıma dönüştüren belediye olduk yüzde 57 oranla. Bu noktada örnek belediyeyiz. En yakınımızdaki belediye yüzde 42 yatırım yapabilmiş. Bu noktada Büyükşehir Belediyemiz eliyle de şehrimizde çok ciddi yatırımlar yapılıyor. Daha da büyük icraatlar yapılıyor. Dün İnegöl’ün dört bir yanında çalışmaları tek tek gezerek yerinde inceledik. Her yerde hummalı çalışmalar var. Bunları bir bir toparlayıp neticeye ulaşmak amacımız. Ben burada yapılan çalışmanın da hayırlı olmasını diliyorum.”

resim yükle

Bu haber 470 kez okundu.
GENEL - 5:57 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Halk en az politikacılara ve medyaya güveniyor
  Halkın 6,7 puan ile en çok orduya güvendiği görüldü.
 • 02
  Türk Lirası hiç bu kadar değersiz olmamıştı !
  TÜFE bazlı reel efektif döviz kuru 47,82’ye inerek 1994’e kadar giden veri setinde en düşük seviyeye geriledi
 • 03
  Baba ile iki oğlu ölüm uykusuna yattı !
  Adana’da meydana gelen olay yürekleri dağladı. Dün gece saatlerinde meydana gelen olayda baba ile iki oğlu sobalı odada beraber uykuya daldı.
 • 04
  Bursa itfaiyesi 19 bin olaya müdahale etti
  Bursa Büyükşehir Belediyesi itfaiyesi, 2021 yılında il genelinde 9166’sı yangın, 9669’u arama kurtarma ve 329’u diğer itfaiye olayları olmak üzere toplam 19 bin 164 olaya müdahale etti. Toplam 4518 olayla arazi otluk ve çöplük yangınları ilk sırada yer alırken, bunu 1587 olayla konut yangınları takip etti. İtfaiyenin verilerine göre, Bursa’da 2946 olayla en fazla itfaiye olayının yaşandığı gün ise pazartesi oldu.
 • 05
  İnegöl Belediyesi “Mobil Vatandaş” Uygulamasıyla Artık Cebinizde
  İnegöl Belediyesi kurumun tüm online hizmetleri, duyurular ile zamana ve mekâna bağlı kalmaksızın birçok önemli belediyecilik faaliyetlerini içerisinde barındıran “Mobil Vatandaş” uygulamasını hizmete aldı. IOS ve Android cihazlarda kullanılan uygulamanın tanıtımını Belediye Başkanı Alper Taban yaptı.