17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
kemeravm.gif

Kurtuluşspor’a destekler çığ gibi !

Kurtuluşspor Başkanı Yasin Atalay’dan, külüplerine destek veren ağaç ürünleri sektörü temsilcilerine teşekkür mesajı geldi.
GENEL - Ağustos 6, 2022 12:50 pm A A

Başkan Atalay’ın yönetim kurul adına yapmış olduğu teşekkür eçıklaması şu şekilde;

“İnegöl’de ağaç ürünleri sektörlerinde faaliyet gösteren, kuruluş aşamamızdan bu yana maddi manevi desteğini esirgemeyen ERDEMLER, ŞAKİROĞULLARI, AKYOL, BAYRAKOĞULLARI, ORTAKÖYLÜLLER, ŞENLER, CEVAHİR, YAVUZ, CLASWOOD ve İLHANLAR ağaç ve orman ürünleri firmalarımıza sponsorluk desteklerinden dolayı çok teşekkür eder, yaşamlarında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.”

 


Bu haber 360 kez okundu.
GENEL - 12:50 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Nureddin Nebati: Benzinin 22 liraya düşmesi neden manşetlerde yok?
  9-10 aylık süreçte 7 TL seviyesinden 30 TL seviyesine dayanan akaryakıt fiyatlarında son dönemde yaşanan indirimlerden bahseden Nebati, zamların manşete çıkarken indirimlerin çıkmadığını söyleyerek sitem etti: “Motorin 22 liraya indi manşetlerde yok. Benzin 22 liraya düştü altyazı geçiyor…”
 • 02
  Gram altında 1600 lira için tarih verdi !
  Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş güncel dolar ve altın fiyatları hakkında yorum yaptı. Memiş gram altınında 1600 TL olacağı tarihi paylaştı.
 • 03
  Sigaraya zam bekleniyor !
  Sigara ve alkole zam beklendiği açıklandı. Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği (TBYD) Başkanı Erol Dündar sigara ve alkollü ürünlere yeni zam beklendiğini açıkladı.
 • 04
  Uyuşturucu tacirlerine Jandarma’dan darbe !
  Bursa’nın iznik ilçesinde yasa dışı kenevir ekimi yapan 4 şahıs yakalanarak gözaltına alındı.
 • 05
  Belediye Hizmet Binasında Dış Cephe Çalışmaları Başladı
  İnegöl Belediyesi Yeni Hizmet Binasında çalışmalar sürüyor. Yıl sonuna kadar tamamlanması hedeflenen hizmet binasında dış cephe mantolama çalışmaları başladı. Belediye Başkanı Alper Taban çalışmaları yerinde inceledi.