16° Hafif yağmur
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Kuzenini vurdu

Bursa’da iki amcaoğlu arasında alacak verecek olayından çıkan tartışma kısa sürede büyüyerek Silahlı saldırıya dönüştü.
3. Sayfa - Kasım 29, 2019 6:57 pm A A

Alınan bilgilere göre geçtiğimiz gün Bursa’da yaşanan olayda, bir şahıs amcasının oğluna verdiği 500 TL parayı geri alamadığı için kuzenine silahla saldırdı. Yol ortasında başlayan tartışma kısa sürede büyüdü. İki amcaoğlunun tartışmasında borç verdiği kuzenine ateş açarak ayaklarından vurdu.

Olayı gerçekleştiren şahıs olay sonrası uzaklaşarak kayıplara karıştı. Emniyet ekipleri Silahlı saldırganı bugün yakalayarak göz altına aldı.

Bacaklarından vurulan şahıs ise ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2080 kez okundu.
3. Sayfa - 6:57 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 02
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 03
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 04
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.
 • 05
  Korkutan Deprem !
  Ege Denizi Muğla Datça açıkalrında saat 17.32’de meydana gelen depreme ilişkin İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan açıklama geldi.